Предприниматели рынка Барабашово закидали офис концерна АВЭК дымовыми шашками и петардами

23 мая 2019, 15:29
 

Підприємці ринку Барабашово знову пікетували обласне управління національної поліції. Активісти вимагали від правоохоронців оперативного та прозорого розслідування чисельних випадків нападів на торговців.

Фото зі скривавленими обличчями та плакати з написами "Хто замовляє активістів Барабашово?." Підприємці ринку вийшли на  акцію протесту. Масові напади та побиття людей. Підпали машин, рейдерські захоплення їхніх торгових точок. Сотні заяв до правоохоронних органів. Та поки , кажуть люди, поліція  закриває на все очі. Тому знову вимагають живого діалогу з керівництвом облуправління нацполіції. 
 
Головний поліціянт регіону у відряджені. Тому до обурених підприємців виходить його заступник. Люди вимагають силовиків нарешті звернути увагу на те, що коїться на "Барабашово". Цього тижня був здійснений напад ще на одного підприємця. Якому ледь не розтрощили голову.  Він досі у лікарні.  
 
- Где реакция , где эти твари, которые все это делают. Кто будет следующий, когда вы начнете двигаться ?Когда убьют кого-то. Так убивали парня. Вот посмотрите на фото того, хлопца, который сейчас лежит в больнице.  
 
- У нас действует на Барабашово ОПГ и вы должны рассматривать эту проблему полностью. Понимаете, там бандиты действуют по всем направлениям. Фамилии вам известны. Сергей Анатолиевич , вы сейчас вышли к нам совершенно не готовы. Вы сейчас нас опять кормите обещаниями. А в это время за нами охотятся и нас опять будут убивать. Скажите, к кому нам идти, к кому нам обращаться. 
 
Після кілька місячних вмовлянь силовики все ж пообіцяли підприємцям ринку  взятися за розслідування. І знайти злочинців. 
 
Сергій Чиж заступник начальника ГУНП в Харківській області, начальник слідчого управління ГУНП 
 
Зараз поліція не закриває очі і не закривала. Ми розслідуємо провадження. Дивіться я виходжу до народа, дивлюсь кожному в очі, не ховаю. Уже буквально на слідуючому тижні буде назначений новий керівник Київського відділу поліції, якому, я думаю, буде поставлена задача персонально вникнути в кожну ситуацію , розібратись, щоб був кінцевий якісний результат.   
 
Та пікетом біля облуправління нацполіції протест підприємців ринку не завершився. З плакатами та світлинами побитих колег люди рушили до головного офісу людини, яка, на думку активістів, має причетність до того, що зараз відбувається як на ринку, так і з підприємцями.
 
Сергій Леньков потерпілий 
 
Возмущены люди, потому что не ведется ни следствие ничего. Фельдман дальше нанимает своих титушек, которые ходят по рынку. Их еще больше стало. Угрожают людям, бьют людей.
 
Димовими шашками та петардами, учасники акції, закидали офіс, де розміщений офіс концерну "АВЕК". Та залишили написи біля парадного входу, в яких визначили своє ставлення до керівництва корпорації. 
 
Валерій Нетерук підприємець ринку 
 
Другий рік ми відвойовуємо своє право можна сказати на життя. Сьогодні це так звучить. Тому, що людей б'ють, це замахи на життя відверто. Ми чітко знаємо , хто за цим стоїть на відміну від поліції, яка згідно закону захищати людей. Ми хотіли донести Фельдману, що його солодке життя закінчилось . У нього сьогодні є два шляхи : перейти у правове поле як бізнесмену , працювати чисто відкрито і прозоро , або виїжджати з держави. Тому що злодіїв тут не буде. Досить паразитувати на людях, на народу України. 
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу