Политическую партию Геннадия Кернеса и Геннадия Труханова поддерживают мэры западной Украины

23 мая 2019, 16:13
 

Тож до виборів фракції нового складу готуються небайжужі до долі країни громадяни. Мери Харкова та Одеси об'єдналися в нову політичну партію, яка вже має своїх прихильників.

Ця політична сила може об"єднати регіональних і міських лідерів та доцільно сприятиме поглибленню процесів децентралізації в сьогоднішніх політичних умовах. Саме так голова Харківської обласної ради Сергій Чернов прокоментував ініціативу створення партії мерами Харкова та Одеси. Зауваживши, що за його думкою, градоначальники мають завершити реформу децентралізації в Україні.  
 
Сергій Чернов голова Харківської обласної ради Сергій Чернов 
 
Я підтримую ідею та людей, які виступають за розвиток регіонів, поглиблення реформи децентралізації і посилення місцевого самоврядування. Останнім часом реформа трохи пригальмувала, сьогодні існує небезпека, що процес може бути заморожений. Тому є необхідність об'єднатися, щоб зберегти курс на децентралізацію і ті досягнення, якими Україна вже може пишатися. 
 
Політичну партію Геннадія Кернеса та Геннадія Труханова підтримав і мер Ужгороду Богдан Андріїв, зауваживши, що саме такі люди, спираючись на свій досвід та професіоналізм, зможуть напрацювати план дій і для подолання проблем у масштабах всієї держави.
 
Богдан Андріїв Ужгородський міський голова
 
Я вирішив долучитися до команди політичної сили, яку найближчим часом спільно з мером Одеси буде розбудовувати міський голова Харкова Геннадій Кернес. Я, як і мер Харкова, вважаю, що в парламенті мусить бути сильне представництво місцевого самоврядування. А народними депутатами мають обиратися фахівці, які знають проблеми на місцях та вміють їх вирішувати.
 
За думкою експертів, ця політична партія має всі шанси має всі шанси подолати не тільки 5%, а й сформувати потужну фракцію в парламенті нового скликання. 
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу