В этом году 120 тысяч харьковских школьников ожидает оздоровление и отдых

22 мая 2019, 15:25
 

Для майже 120 тисяч дітей шкільного віку цьогоріч буде організована оздоровча літня компанія. Вже сформовано мережу заладів, які прийматимуть школярів та уточнено обсяги фінансування. Стартує кампанія з 27 травня.

До початку літнього оздоровчого сезону залишається меньше тижня. З наступного понеділка у Харкові відкривається табірна зміна. А згодом запрацюють і позаміські табори, куди харківські дітлахи також відправляться на відпочинок і навіть поїдуть в інші міста по путівкам. Загалом планується охопити оздоровчою кампаніє понад 120 тисяч дітей. Але наймасовішою формою відпочинку будуть все ж таки пришкільні табори. 
 
Валерій Сичов заступник начальника управління у справах сім'ї та молоді Харківської міської ради 
 
192 табори денного перебування на базі закладів загальної та середньої освіти міста, в яких відпочине 29 тисяч дітей. Тривалість зміни 14 робочих днів. З 27 травня по 11 червня. Планується організація дворазового харчування вартістю 25 гривень на день. Також відкриється табів праці та відпочинку на базі комунального закладу "Харківський школа-інтернат 34" для 70-ти дітей. 
 
Особливий режим буде створено і в дитсадках. Оздоровчу кампанію з 1-го червня і до кінця серпня планують організувати у двохстах двадцяти чотирьох садочках для майже 45-ти тисяч малюків. Збільшать на 10% і вартість харчування на цей період - 22 гривні на день або майже 28, в залежності від віку дитини і режиму перебування в закладі.  
 
Валерій Сичов заступник начальника управління у справах сім'ї та молоді Харківської міської ради 
 
В бюджеті міста Харкова на 2019 рік на ці питання оздоровлення та відпочинку дітей шкільного віку заплановано 2 мільйони 420 тисяч 500 гривень, у тому чисмлі на харчування діьтей пільгових категорій в пришкільних таборах 988 тисяч 100 гривень, на придбання путівок до закладів оздоровлення 232 тисячі 400 гривень і переведенння на санаторний режим роботи закладів дошкільної освіти 1 мільйон 200 тисяч.
 
Підготовка роботи з організації оздоровлення триває, вона координується профільним департаментами і знаходиться на постійному контролі міської влади. 
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу