В Харькове в День защиты детей пройдет флешмоб

21 мая 2019, 16:30
 

Харків готується масштабно відзначити Міжнеародний День захисту дітей. Цьогоріч теж відбудеться масовий флешмоб, що збере близько 4-х тисяч танцівників та музикантів.

Кілька тисяч учасників. Окрім Харкова, діти ще й з восьми міст України. І все для того, аби заявити на всю планету "Ми діти, ми Всесвіт". Саме у форматі масового флешмобу у Харкові 1 червня налаштовані відзначити Міжнародний День захисту дітей. Як і в попередні роки, зазначили на нараді з питань підготовки до свята,  головне дійство відбуватиметься на головній площі міста. 
 
Ігор Терехов перший заступник Харківського міського голови 
 
Огромное количество детей приезжают к нам в гости из других регионов Украины. Мы считаем, что порядка 4-х тысяч детей будет задействовано на площади. Будет праздничное мероприятие. Начнется оно в семь часов вечера и продлится порядка полутора часов. Очень много будет людей, которые придут на площадь посмотреть и поддержать наших детей. И это , действительно очень здорово. Очень праздничное такое мероприятие, веселое, радостное будет у нас на площади Свободы.  
 
Відкриватиме захід зведений хор та оркестр дитячих музичних шкіл Харкова. 700 дітей виконають відомі світові хіти разом із естрадним симфонічним оркестром «Prime-Orchestra». Після масового флешмобу на всіх гостей свята, які прийдуть розділити з дітьми Харкова їх свято, відбудеться концерт від  «Prime-Orchestra». За попередніми підрахунками головне дійство всіх дітей збере на площі щонайменше 10 тисяч гостей. Тому, зазначив перший віце-мер Ігор Терехов, місто максимально подбає про заходи безпеки. 
 
Ігор Терехов перший заступник Харківського міського голови 
 
Все силы и средства, которые есть у наших правоохранителей они будут задействованы в полном объеме для того, чтобы обеспечить безопасность, городской электротранспорт будет ходить по расписанию. Мы не будем ограничивать передвижение по ул. Сумской. Метрополитен будет работать в штатном режиме для того, чтобы мы не создавали неудобства для жителей города Харькова. 
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу