Пляжный сезон еще не начался! Спасатели предупреждают об опасности

21 мая 2019, 15:26
 

Офіційний старт купального сезону розпочнеться з 1 червня. Та все ж більшість вже проводить свій час біля водоймищ.

Хоча офіційно купальний сезон ще не розпочався, люди все ж почали проводити свій час біля водоймищ. Рятувальники розповідають плавати ще не варто, бо наразі проводяться підготовчі роботи до старту сезону, що розпочнеться з 1 червня. Але деяких такі попередження не зупиняють. Тож через це і трапляються нещасні випадки. З початку потепління у Харкові на Журавлівському водосховищі загинула дитина, зауважили в ДСНС. 
 
Ігор Лупандін керівник прес-служби ГУ ДСНС 
 
Що стосується батьків. Перше - коли вони відпочивають на водоймищах разом із дітьми, їм необхідно слідкувати за дітьми і не тільки, коли вони знаходяться десь поблизу води, але й на відстані. Нехай це буде 2, 3 чи 4 метри від води.Також я хотів би звернутися до до мешканців Харкову та області, аби ті населенні пункти, що знаходяться поблизу води вони повинні знати, де їх діти проводять свій час.
  
Ігор Лупандін додає, потрібно дотримуватися правил безпеки. Це стосується і дорослих. Бо найчастіше люди гинуть знаходячись в стані алкогольного сп'яніння.  Також, розповідають у ДСНС, плавати необхідно лише на спеціально обладнаних пляжах, де чергують рятувальні пости та медична служба. Крім того, варто не переоцінювати власні можливості. 
 
Ігор Лупандін керівник прес-служби ГУ ДСНС   
 
Я хотів би нагадати, що вода ще не тепла і можуть статися, коли людина зайде до води, деякі проблеми. Маються на увазі, судоми чи інше, що може привести до трагедії. На це ми звертаємо увагу. А також зверніть увагу на ті повідомлення, які там є. Мається на увазі, люди можуть відпочивати біля гребців та в інших місцях. Але як я казав, тільки в спеціально відведених місцях - пляжах. 
 
Бо лише в цих місцях, розповідає Ігор Лупандін, рятувальники обстежують місцевість, водоймище та його глибину, аби створити безпечні умови відпочинку. 
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу