Владимир Зеленский - новый Президент Украины

20 мая 2019, 17:09
 

Володимир Зеленський - новий Президент України. Відсьогодні вже офіційно. Інавгурація гаранта відбулась урочисто у залі Верховної Ради.

Україна отримала нового, шостого, Президента. Ним став Володимир Зеленський. Призначення пройшло традиційно. У ложах - колишні президенти, члени Уряду та іноземні гості - глави держав та уповноважені. Офіційне оголошення результатів виборів. Присяга на вірність Україні. Володимиру Зеленському вручають офіційні символи державності. 
 
Далі промова новообраного Президента. Володимир Зеленський зробив кілька акцентів та першочергових завдань для себе - припинити війну на Сході України. Каже, що готовий до діалогу з будь-ким. Гарант критикує дії попереднього Уряду.
 
Володимир Зеленський Президент України
 
Я не розумію, чесно кажучи, я не розумію наш Уряд, який тільки розводить руками, і каже: ми нічого не зможемо зробити, це неправда. Можете. Ви можете взяти аркуш, взяти ручку і звільнити свої місця для тих, хто буде думати про наступні покоління. А не про наступні вибори. Я думаю, що люди це оцінять. Якісь вибіркові оплески. Я кажу від народу, будь ласка... І моє обрання доводить: громадяни втомилися від досвідчених, системних, надутих політиків, які за 28 років створили країну можливостей. Можливостей відкатів, потоків, дерибанів. Ми збудуємо країну інших можливостей. 
 
І вже під фінал своєї промови Володимир Зеленський каже про розпуск Верховної Ради.
 
Володимир Зеленський Президент України
 
Я розпускаю Верховну Раду VIII скликання! Слава Україні! Давайте поаплодуємо! Дякую вам... Консультації вже пройшли, я так розумію. І наостанок. Дуже коротко. Дорогий народе, протягом свого життя я намагався робити все, щоб українці посміхалися. Це я відчував так серцем, це була не тільки моя робота, правда, це була моя місія. Наступні п'ять років я зроблю все, українці, щоб ви не плакали. Дякую! 
 
Харків, де понад вісімдесят відсотків містян жадали перемоги Володимира Зеленського, інавгурацію та промову новообраного гаранта дививсь. Люди, кажуть, згодні з більшістю його тез.
 
Людмила Євгенівна харків'янка
 
То, что он сказал, что всех бездельников нужно убрать с правительства - это тоже всё правильно. А нашим харьковчанам хочется пожелать, чтобы так держали и дальше. Вот чтобы какие задачи поставил Зеленский, чтобы харьковчане во главе с Кернесом воплощали в жизнь.  Хотелось перемен, хоть мне и 73 года, но мне тоже хотелось перемен, чтобы было всё в стране лучше, чем сейчас есть. Поэтому я довольна. Дай Бог чтобы всё, с Божьей помощью, всё это воплотилось в жизнь. 
 
Алла харків'янка
 
Он выходец из народа, такие же как и мы все, но я думаю, что будут изменения. Потому, что то, что было до этого это было просто не буду всё называть своими именами. Но это был просто раздор и ущемление такое. Мы нормальный народ, у нас богатые земли, у нас есть всё. Почему мы нищие?! Зеленскому хочется пожелать удачи, он молодец, но главное, чтобы не было препятствий на том, что он хочет сделать для нас, для всех! 
 
Наталя харків'янка
 
Мне хотелось бы доверять всем его обещаниям и словам потому, что это человек совершенно другого формата. Совсем другого мышления, чем до этого были президенты. И возраст и совсем другого поколения президент. поэтому хотелось верить во все его обещания. Украине сил, терпения, процветания, веры в будущее и всего хорошего! 
 
Сергій харків'янин
 
Надежда пришла. Мы ждали долго. Молодой, перспективный. Пускай, что многие говорят про него - комик, не комик. У нас много комиков и без него. Но он настоящий. Ждём только хорошего! 
 
Катерина харків'янка
 
Надеемся, что он будет вот тем глотком свежего воздуха, который так всем необходим! 
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу