Профилактика гриппа

12 сентября 2012, 18:49
 

Лікарі харківщини радять прищеплюватися. Хоча поки епідеміологічної загрози немає, та для власної безпеки, а особливо людям із хронічними захворюваннями краще дослухатися до порад медиків. Ціна питання - 80 гривень.

Маленький Владик вже три дні як хворіє. Мати розповідає, спочатку намагались лікувати самі, але краще дитині не ставало. Довелось викликати педіатра.

Марія Балаклицька молода матуся

-Врача вызвали на дом, в принципе дети все сейчас в садике болеют, через одного. Ну ОРЗ, пока, вируса пока никакого не нашли.

Захворілих на гострі респіраторні захворювання у місті лише триста сімдесят чоловік, -повідомляють у міській СЕС. Серед них двадцять п"ять відсотків- це діти. Але хвилюватись зарано. Ситуація із грипом стабільна.

Наталія Цукор лікар-епідеміолог

-Показатели заболеваемости ниже среднесезонного уровня, это в два и шесть раза. И ниже показатели эпидемического порога, в пять семь раз. По организованным коллективам, детей школьного и дошкольного возраста, ситуация так же остается спокойная, то есть эпидемической опасности нет.

Небезпека підхопити вірус посилиться з першого жовтня. Якщо погода погіршиться, то кількість захворілих може зрости. Профілактикою цьому є щеплення від грипу. Поки що вакцини у місті немає, вона з"явиться у середині вересня. Саме тоді необхідно пройти вакцинацію, за два тижні до початку епідперіоду.

Наталія Цукор лікар-епідеміолог

-Люди с заболеваниями сердечно-сосудистой системы, с заболеваниями почесной системы, эндокринной, то есть все люди с хроническими заболеваниями обязательно должны привиться. Потому что если они заболеют, то неизвестно какие могут быть осложнения.

Вакцина коштує в середньому вісімдесят гривень. Починаючи з шести місяців можна робити щеплення від гострих респіраторних захворювань. Ліки безпечні і для вагітних. Але все одно перед вакцинацією необхідно проконсультуватись у  фахівця. Окрім цього медики радять побільше вживати вітамінів. У випадку погіршення стану здоров"я, не займатись самолікуванням.

Євгенія Кутнова, Євген Шинкаренко. Харьковские Известия
 

Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу