Игорь Терехов: Харьков - стратегический партнер для корейских компаний

25 апреля 2019, 12:47
 

Потрібно розвивати міжнародне співробітництво, аби у міста були стратегічні партнері для підтримки в реалізації важливих проектів для Харкова. Із одним із таких закордонних компанйонів зустрівся перший віце-мер Ігор Терехов.

Перший віце-мер Ігор Терехов зустрівся із Надзвичайним та Повноважним послом Республіки Південної Кореї в України. На початку зустрічи він зауважив, що це його останній візит до Харкова на цій посаді, адже його дипломатична місії на цьому закінчена. Проте він висловив бажання, аби співробітництво між Південною Кореєю та Харковом не припинялось, особливо між містом-побратимом - Теджоном. Посол також зауважив, що Перша столиця - доволі активно розвивається. В центрі уваги будівництво нових станцій метрополітену, тож корейські компанії мають намір взяти участь у тендері на поставку громадського транспорту. 
 
Ігор Терехов перший заступник Харківського міського голови
 
Корейские компании сегодня видят город Харьков как стратегического партнера. Почему видят город как стратегического партнера, потому что видят инвестиционную привлекательность города Харькова, видят тот научный потенциал, которым обладает город Харьков и, конечно, они хотят работать именно с городом Харьковом. Неоднократно к городу проявлял интерес такие бренды и такие компании как Самсунг и Хюндай, потому что город Харьков развивается, потому что у нас есть экономический потенциал, у нас есть людской потенциал, чтобы сотрудничать с Южной Кореей. То, что касается развития бизнеса было наше взаимное понимание и взаимные инициативы для того, чтобы и корейские бизнесмены приехали в город Харьков и провести здесь бизнес встречи и чтобы харьковские бизнесмены поехали в Южную Корею и там тоже нашли проекты для совместного сотрудничества, для того чтобы и Харьков, и наш город-побратим Тэджон работали более эффективно. 
 
Ігор Терехов додав, що розвивати співробітництво між Харковом та Південною Кореєю можна і в інших напрямах - наприклад, в освітній та в IT-галузі. Тому, аби якнакраще обговорити нагальні питання, перший віце-мер запросив корейських партнерів на міжнародний економічний форум, що відбудеться у Харкові в кінці травня. 
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу