Геннадий Кернес встретился с сотрудниками учреждений культуры Шевченковского района

25 апреля 2019, 13:08
 

Геннадій Кернес продовжує вивчати проблеми жителів міста. Для цього проводить виїзні прийоми. Сьогодні міський голова спілкувався із співробітниками закладів культури Шевченківського району.

Шевченківський район.  Дитяча художня школа №1 імені Рєпіна. Спільнота співробітників закладів культури,- фахівців, які відкривають та розвивають таланти у маленьких харків'ян, очікують зустрічі з Геннадієм Кернесом. Міський  голова якраз з візитом в районі, щоб з перших вуст почути нагальні і гострі питання людей. Серед майже семи десятків заявників - Інна Танцюра.  До мера прийшла зі скаргою на заклад громадського харчування, що працює під вікнами житлового будинку.
 
Інна Танцюра заступник директора дитячої школи мистецтв №6 
 
Сначала как обычно появляется киоск. Потому появляется пристройка, а потом к пристройке еще какая-то пристройка, а сейчас это большая шашлычная. В конце марта появился огромный забор, буквально впритык к нашему дому. Вот мы уже понимаем, что за забором появится и здание. 
 
Позиція Геннадія Кернеса чітка. Міський голова зазначив, він завжди був і буде на боці жителів міста. Тому  доручив відповідним службам з'ясувати законність появи паркану на який нарікають жителі дому.  
 
Інна Танцюра заступник директора дитячої школи мистецтв №6 
 
Все вопросы, которые попадают лично к нему решаются буквально мгновенно. 
 
А ось Людмила Мильяченко у своїй заяві просить керівництво міста посприяти в організації патрулювання поліцейських біля нічного клубу "Галактика", що в районі вулиці 23 Серпня. Ситуація з правопорядком в нічний час, підкреслює жінка, незадовільна.  Спати неможливо. 
 
Людмила Мильяченко зав. відділення Харківської хореографічної школи 
 
В ночное время, естественно люди веселятся. И никто не хочет думать о том, что вокруг живут люди: маленькие дети, пенсионеры, собственники и арендаторы ночного луба они идут нам на встречу, делают со своей стороны какие-то шаги, но этого порой оказывается недостаточно. Все таки нужна помощь в патрулировании улиц. Естественно повлиять на эту ситуацию может городской голова. И он пообещал, что вопрос этот будет решен. И наконец-то мы сможем спать спокойно.  
 
Окрім того, представники нічного клубу, на прохання муніципалітету, пообіцяли розробити проект з благоустрою всієї прилеглої території. З ремонтом пішохідної зони, облаштуванням паркувальних місць та освітленням. Решта питань співробітників закладів культури, більшість яких стосуються впорядкування житлового фонду та ремонту доріг, зазначили на прийомі,  будуть вирішені з урахуванням нагальності та обсягів фінансування. 
 
Геннадій Кернес Харківський міський голова 
 
Я считаю, что мы не имеем право подвести ни одного заявителя, который был сегодня на приеме Харьковского городского головы. Я считаю, что эти люди, которые учат детей, заслуживают к себе особого внимания, потому, что они оказывают внимание нашим детям. Поэтому я вам всем наказываю, чтобы все было выполнено в те сроки, в которые мы пообещали людям.    

Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу