Вступительная кампания в ВУЗы продлится весь июль

24 апреля 2019, 14:41
 

Вступна кампанія до Вищих навчальних закладів цього року триватиме протягом всього липня. Зарахування на бюджетну форму навчання відбудеться до 1 серпня.

Документи до вишів почнуть приймати не раніше 10 липня, а завершать не пізніше 23 липня. Про це повідомила міністр освіти та науки Лілія Гриневич.
 
Лілія Гриневич міністр освіти та науки
 
Активна фаза вступної кампанії триватиме весь липень. 1 липня — старт реєстрації електронного кабінету, 10 липня — старт прийому заяв та документів, з 1 по 10 липня — проведення творчих конкурсів , 16 червня о 18:00 офіційно закінчиться подання заяв для осіб, які вступають на основі співбесіди, вступних іспитів, творчих конкурсів. Аж 22 червня о 18:00 - подання заяв тих, хто вступає лише за сертифікатом ЗНО. 
 
Рейтинговий список вступників буде оприлюднений 26 липня. Надати документи до обраних вишів необхідно до 31 липня.  За словами очільниці міністерства, зарахування на бюджет триватиме до 12:00 1 серпня.  Крім того, змінилися правила надання до університету сертифікатів з іноземної мови.
 
Лілія Гриневич міністр освіти та науки
 
Цьогоріч будуть прийматися сертифікати і 2017, і 2018 року. За виключенням сертифікатів 2017 року з іноземної мови, тому що в 2018 році ми додали окрему частину до цього сертифікаційного тестування.
 
Цього року абітурієнти зможуть надавати до вишів 7 заяв на 4 спеціальності, як і минулоріч, додала Гриневич.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу