В Харькове пройдет "Гонка нации-2019"

23 апреля 2019, 18:21
 

А вже попереду на спортсменів чекає ще один цікавий захід на перевірку витривалості та сили духу. Харків зустрічатиме літо "Гонкою нації". Це забіги по бездоріжжю, випробування брудом, водою і не тільки. Якою цьогоріч буде "Гонка нації", загальноукраїнський спортивний захід , що збирає лише найсміливіших та найсильніших учасників?

Забіг сили для найвитривалих. Бездоріжжя, випробування брудом, колючим дротом  та водою. Такою буде 3-я "Гонка нації", що пройде у Харкові. Цьогоріч організатори змінили місце для забігів - "Гонка нації" проходитиме на території гідропарку в районі вулиці Героїв праці.
 
Олексій Чубаров директор Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту
 
Мы ожидаем, что порядка 1200 участников со всей Украины примут участие 1 июня в забегах. Соответственно в этом году у нас новая дистанция, новая локация. Старт будет дан возле ТРЦ " Караван" и будет проходить по участкам парковой зоны, которая находится непосредственно возле Каравана. То есть новая дистанция, новые препятствия, новые эмоции , новые участники, и конечно же, новый вызов для самого себя.     
 
Кожен з учасників зможе обрати дистанцію, яка йому під силу. Або 5 кілометрів бездоріжжям та 20 випробувань, або 3 кілометри з 15 випробуваннями.   
 
Олексій Чубаров директор Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту
 
Это и рукоходы и преодоления всевозможных горок, и кольца, и водные препятствия. То есть и "огонь" и воду. И на самом деле будет непросто, но будет очень интересно. Все, кто примет участие испытают действительно адреналин. И вот, ну наверное, должны будут выключить инстинкт самосохранения. Потому, что это действительно захватывает. И если есть желание победить , показать все, на что ты способен, то это мероприятие именно для таких людей.
 
Найскладніше буде тим учасникам, які оберуть дистанцію "5 +" кілометрів та 20 випробувань. Для них, кажуть у профільному департаменті, організатори готують не прості завдання, що будуть чекати їх на трасі. Стати частиною забігу Сили можна до 31 травня - це день, поки буде відкрита реєстрація. Та є  і певні критерії для самих учасників на обох дистанціях.  До забігів не допускатимуть неповнолітніх і тих, які мають хронічні захворювання. Всім іншим - зелене світло. 
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу