Украина выбрала нового Президента

22 апреля 2019, 16:41
 

Україна зробила свій вибір на президентських виборах, другий тур яких відбувся напередодні - 21 квітня. Жителі країни обирали між двома кандидатами - чинним Президентом України та художнім керівником "Кварталу - 95" Володимиром Зеленським.

Україна обрала нового гаранта Конституції. Згідно даних екзитполів і електронному підрахунку голосів у ЦВК, перемогу у другому турі президентських виборів здобув художній керівник "Кварталу-95" Володимир Зеленський.  Остаточні офіційні цифри - результати президентських виборів - 2019 центрвиборчком може оголосити вже до 30 квітня. 
 
Тетяна Сліпачук голова Центральної виборчої комісії 
 
Є норма закону, згідно з якою не пізніше ніж за 10 днів ми повинні визначити результат. Ця цифра (відсоток підрахованих бюлетенів - ред.) - це оперативні дані ІАС виборів. Остаточний підрахунок голосів здійснюється тільки на підставі протоколів. Ми будемо максимально оперативно це робити.
 
В ОБСЄ заявили, що вибори Президента в Україні відповідали світовим стандартам.  Були конкурентними і проводилися з повагою до основних свобод. Щодо  порушень, то в другому турі , підкреслили в  ЦВК, їх було в рази менше, ніж в першому. 
 
Тетяна Сліпачук голова Центральної виборчої комісії 
 
У нас все добре. Ми не бачимо підстав для того, щоб будь-які порушення, які мали місце, вплинули на результати голосування.
 
Задоволені ходом голосування і у Комітеті виборців України. Там зазначають, що якість виборчого процесу у другому турі, якщо порівнювати з першим, значно покращилася. 
 
Олексій Кошель голова Комітету виборців України
 
Змінюється виборець. Мені дуже приємно, що під час нинішньої виборчої кампанії виборець дискутував навколо питання повноважень Президента. І досить гостро критикував нереальні зобов'язання
 
Щодо інавгурації новообраного Президента, то у штабі Володимира Зеленського заявили, що вона відбудеться тільки після оприлюдення ЦВК офіційно точних резульатів виборів. В штабі озвучили, що це може статися 28 травня. Згідно Українського законодавства інавгурація має відбутися не пізніше 3 червня. 
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу