Выпускникам Школы молодого дипломата вручили сертификаты

22 апреля 2019, 14:45
 

Дипломатичний етикет та особливості міжнародного співробітництва. У Харкові випускники Школи молодого дипломата 2.0 отримали сертифікати.

Валерія Луніна навчається на третьому курсі Харківського національного університету імені Каразіна на спеціальності "міжнародні відносини". Розповідає: відбір до школи молодого дипломата був дуже складним. Для вступу необхідне було знання іноземних мов та геополітики.
 
Валерія Луніна випускниця Школи молодого дипломата
 
У нас у всех был фундамент. А здесь, благодаря практике, благодаря преподавателям, которые приходили, занятиям, которые у нас также проходили, мы получили уже практику непосредственно. У нас были переговоры, у нас были дебаты, и мы просто закрепляли то, что и так мы знали, и то, что нам давали на лекциях на практике уже. 
 
Студентів навчали історії дипломатії, дипломатичному протоколу та етикету. Випускники матимуть змогу пройти практику в органах місцевого самоврядування та міжнародних установах.
 
Артем Ткаченко голова комісії з питань розвитку міжнародного співробітництва Молодіжної ради 
 
Нам важно донести ребятам не то, что им скажут в университете, они прочитают в книжках, а чтобы, действительно, они получили знания, которые пережили на своем опыте практики. Это и военные атташе, и действующие почетные консулы, и представители министерства иностранных дел, представители Департамента международного сотрудничества. 
 
Це вже другий сезон проекту, який організований Департаментом міжнародного співробітництва за підтримки Харківського міського голови. Цьогоріч у школі навчалися 25 студентів 1-4 курсів міжнародних спеціальностей, яких відібрали з більш ніж 300 претендентів. Перший сезон пройшов у 2017  році, розповідає заступник директора Департаменту міжнародного співробітництва Юлія Згурська.
 
Юлія Згурська заступник директора Департаменту міжнародного співробітництва
 
Департамент міжнародного співробітництва, Харківська міська рада підтримали цю ініціативу. І, власне, унікальність цього проекту є в тому, що це перший такий проект, який реалізується міжнародною радою спільно з органом місцевого самоврядування. Тобто це не при вищому навчальному закладі, це не при дипломатичній академії, не при міністерстві. А, власне, орган місцевого самоврядування готує кадри для роботи в органах місцевого самоврядування і органах державної влади. 
 
Вручав сертифікати про закінчення навчання слухачам міністр закордонних справ Павло Клімкін. Він також відповів на запитання про особливості дипломатичної служби та свій кар'єрний шлях.
 
Павло Клімкін міністр закордонних справ України
 
Звичайно, школу необхідно покращити. Дякую мерії за те, що вона підтримує, оскільки без мерії-то як. Але, щоб у Харкові не було школи молодого дипломата, я собі не уявляю. Мені дуже подобається особисто Харків. Я коли приїжджаю після Києва, я завжди кажу: у мене таке відчуття, коли широкі вулиці, все дуже чисто, все впорядковано. 
 
За словами організаторів, третій потік навчання у школі стартує незабаром. 
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу