Харьковская школа №17 получила новое мультимедийное и аудио оборудование

19 апреля 2019, 14:52
 

Організувати сучасний процес освіти неможливо без відповідної цифрової техніки. Та не завжди в навчальних закладах є необхідне обладнання. Тож колективи шкіл починають шукати підтримку ззовні. І вони її знаходять, адже в Харкові є низка програм, що спрямовані на розвиток освіти.

Необхідно рухатися вперед та навчати дітей за сучасними методиками. Саме так вважає колектив Харківської спеціалізованої школи №17. Зауваживши, що зараз - час цифрових технологій, тому і підходи до освіти мають бути відповідні. Вчителі цього навчального закладу пройшли курси підвищення кваліфікації щодо орієнтування в інформаційно-соціальному середовищі. Тепер дітей навчають аналізаторському мисленню. А для цього школі потрібне і відповідне мультимедійне обладнання. Яке як раз і з"явилося в закладі, чим як учні, так і вчителі задоволені.
 
Ганна Прудська викладач історії Харківської спеціалізованої школи №17
 
Проектор позволяет смотреть различные презентации, смотреть различные видео, детям готовить творческие задания, которые мы можем посмотреть в классе. К сожалению, у нас есть не все карты в печатном виде, соответственно, мы можем их найти в интернете и также предоставить детям, потому что на уроке истории нам карты и иллюстрации жизненно необходимы, поэтому проектор нам улучшает эту работу качественно, тем более сейчас эра цифровых технологий, поэтому эта прекрасная возможность в эре цифровых технологий.
 
Юлія Звягінцева школярка
 
Интересно и легче понять, все видно, особенно у меня плохое зрение, мне желательно смотреть все в большом масштабе и это все гораздо удобнее.
 
Це мультимедійне обладнання надали школі в рамках програми "Крок в майбутнє", що реалізується Фондом Олександра Грановського в партнерстві з міською владою. Та це було не єдине, що необхідно навчальному закладу. Будь-який захід не обходиться без участі хору. Та в них техніка часто виходила з ладу, тож через це виступи могли бути зіпсовані. Але тепер в школі є нова аудіотехніка - і цей подарунок стане лише в нагоді, адже виступи проходитимуть на найвищому рівні, кажуть вчителі.
 
Олег Рибцов керівник хору Харківської спеціалізованої школи №17
 
Звучит хор ясно, ярко и, конечно же, качественно, а вот это сказка, для меня приятно работать на таком аппарате.
 
Тетяна Рижова вчитель музики Харківської спеціалізованої школи №17
 
Нет хрипа, нет сипа, то есть звучание чистое, аккуратное и звучание хора из-за этого тоже получается очень аккуратненьким, чистеньким, мне очень нравится.
 
Про програму "Крок в майбутнє" дізналися батьки учнів школи №17. Вони колективно та одностайно вирішили, що саме вкрай потрібно навчальному закладу.
 
Олександр Тишкевич директор Благодійного Фонду Олександра Грановського
 
Мы рады, что все больше школ присоединяется к программе "Шаг в будущее" Фонда Александра Грановского. На примере школы № 17 мы видим, как было проведено очередное анкетирование, где родители совместно с администрацией выбрали необходимое для них оборудование, которое было поставлено в кратчайшие сроки.
 
Ірина Касеко директор Харківської спеціалізованої школи №17
 
Мы выражаем сегодня слова благодарности Фонду Александра Грановского за такую помощь, потому что сразу Фонд Александра Грановского откликнулся на просьбу родителей и педагогов в приобретении мультимедийного проектора для школы и это помогает правильно организовывать рабочий процесс.
 
Мультимедійне та аудіообладання використовуватимуть не лише для потреб хору та уроків з історії, а й на інших дисциплінах. Адже вчителі побачили, що дітям набагато цікавіше вивчати уроки за допомогою цифрових технологій.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу