В Харькове родителям первоклассников преподали азы "Новой украинской школы"

17 апреля 2019, 15:30
 

Нова українська школа досі викликає чимало питань у батьків першачків. Вони просто переймаються наскільки комфортно тепер навчатимуться їхні діти. Адже нові стандарти освіти передбачають і нові умови для навчання. Аби з'ясувати всі ці питання у Харкові відбулись загальні батьківські збори, де спікерами виступили педагоги, лікарі та психологи.

Тетяна - мати майбутнього першокласника. Вона разом з такими ж батьками першачків занепокоєна, як же ж син адаптуватиметься до нових умов навчання у школі. Тим більше, каже, що в Україні був прийнятий закон "Про освіту", який увів таке поняття як "Нова українська школа".
 
Тетяна Ковальова мати майбутнього першокласника 
 
Опасаемся конечно как он будет ладить с одноклассниками, как найдёт с учителями общий язык. Вот сейчас все говорят про Новую украинскую школу, вот что это, как это, будет ли деткам легче или сложнее. Также интересуют правила поступления в школу, говорят сейчас они тоже меняются. 
 
Тож питань багато. І щоби розтавити всі крапки над "І" освітяни, медики, психологи обговорили з батьками майбутніх школярів всі особливості вступу до перших класів. А відбулася ця зустріч в рамках Школи для батьків "Планета "7-Я", яку у Харкові започаткувала міська батьківська рада, до якої входять батьки учнів з усіх районів Харкова і дехто з них вже має досвід навчання за новими стандартами.  
 
Лариса Манерко голова Харківської міської батьківської ради 
 
Дети меньше нагружены. У детей больше свободного времени, они больше времени посвящают играм, но в то же время в них вкладываются знания. На самом деле мне, как маме троих детей, это очень интересно, потому что я не буду переживать за то количество домашних заданий, за то количество психологической нагрузки. Всё по-другому. - А минусы? - Минусов пока не видели, кроме зачисления, почему говорю зачисления, потому что это не минус, мы просто к нему ещё не привыкли. 
 
А загалом початкова школа тепер побудована так, щоб відвернути дітей від телефонів та інтернету і зацікавити їх навчальним процесом. І для цього у закладах освіти були створені всі необхідні для того умови, аби діти почувалися комфортно і вільно в дружньому середовищі.
 
Валерій Шепель начальник відділу загальної середньої освіти Департаменту освіти Харківської міської ради 
 
Загалом на реалізацію концепції Нова українська школа в місті Харкові було направлено більше 31 мільйону коштів, із яких було закуплено обладнання. Впершу чергу це одномісні парти і стільці, створені робочі місця для вчителів, які включають ноутбук, багатофункціональні пристрої принтер, наявність ламінату, комплекти комп'ютерного обладнання відповідного мультимедійного контенту. 
 
І робота з устаткування початкових класів, за словами фахівців Департаменту освіти, продовжиться і надалі. Адже цьогоріч школи Харкова готуються прийняти майже 15 тисяч першокласників. І прийом документів вже розпочався і триватиме до 31 травня. 
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу