В метро тестируют систему единого электронного билета «E-ticket»

17 апреля 2019, 16:48
 

У харківському метро тестують систему єдиного електронного квитка «E-ticket». Після - планують припинити поповнення старих карток аби всі пасажири перейшли на нову систему.

Єдиним електронним квитком тепер можна скористатися не тільки у трамваях та тролейбусах, а й у метро. Там наразі тестують нову систему.  
 
Євген Водовозов заступник Харківського міського голови з питань інфраструктури міста 
 
Мы где-то ориентируемся, что мы тестируем систему от месяца до полутора для включения ее в постоянный режим и после этого объявим о прекращении пополнения карточек старого типа метрополитена для того, чтобы полностью постепенно переходить на новые.
 
Перехід на нові картки, зазначив Євген Водовозов, дасть можливість комлексно оцінити перевезення пасажирів у місті. А вже після - мають розробити систему лояльності. Старі картки працюватимуть деякий час, проте поповнювати їх не можна буде. Наразі, підкреслив під час сесії міський голова Геннадій Кернес, ведуться перемовини і з перевізниками автобусів аби й там запровадити «E-ticket». До всього, не припиняється робота щодо зведення у місті нових станцій метро. 
 
Геннадій Кернес Харківський міський голова
 
То, что касается строительства метрополитена. Все идет по дорожной карте, по намеченном плану. То есть мы не отстаем от плана, мы находимся в рамках тех, которые нам поставили банки. Документы готовим, все остальные вопросы. Скоро будем объявлять тендер на приобретение нового подвижного состава.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу