За непристегнутые ремни придется заплатить 510 гривен штрафа

15 апреля 2019, 15:17
 

За непристебнуті паски безпеки хочуть підвищити штрафи. У комітеті із законодавчого забзепечення правоохоронної діяльності розглянути відповідний проект закону.

Зменшення смертності та травматизму на дорогах. Саме з цієї метою законотворці хочуть збільшити в Україні штрафи за непристебнуті паски безпеки у авто. Через покарання гривнею, переконані автори новацій, вдасться підвищити рівень використання ременів та мотошоломів. 
 
Згідно з чинним Законом адміністративне покарання за порушення правил користування ременями безпеки та мотошоломами в Україні становить 51 гривню. Розмір цього штрафу є неспівмірно низьким порівняно з тяжкими наслідками, які можуть бути спричинені через недотримання правил.
 
Тож збільшення штрафів має допомогти, певні автори документу. Наразі за показниками аварійності та наслідками дорожньо-транспортних пригод Україна є одним із лідерів поміж європейськими країнами.
 
- З огляду на значну суспільну небезпеку автори проекту запропонували збільшити штраф за порушення правил користування ременями безпеки та мотошоломами в 10 разів та встановити його на рівні 30 НМДГ, тобто в розмірі 510 грн.
 
Аби новації запрацювали в житті - законопроект ще має ухвалити парламент.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу