В Холодногорском районе провели конкурс среди талантливых детей

12 апреля 2019, 15:56
 

Отримували сьогодні нагороди і подарунки і юні дарування. В Холодногірському районі відбувся конкурс серед талановитих дітей. "Шлях до зірок" - таку назву він має та і за змістом відповідє їй. Бо і діти, і їхні батьки, і організатори певні, саме такі конкурси зачасту і стають стартом на шляху до визнання.

Для чотирирічної Марії Шаталової сцена - рідний дім. Вихованка дитячого садочку №47 не приховує, бути зіркою і одночасно маленькою примою дитячого вокально-танцювального колективу і приємно і не просто. Приємно чути бурхливі оплески і годинами позувати перед об'єктивами теле та фотокамер. А не просто бути першою. Каже, така вона, нелегка доля майбутньої зірки естради. Ось і сьогодні зі своїм творчим колективом прийшла взяти участь у конкурсі талантів "Шлях до зірок".
 
Марія Шаталова учасниця конкурсу талантів (4 роки)
 
Выиграть приз и получить первое место. Зачем нужно это первое место?! Потому что, потому что первое место кто выиграл, становится на первое место и музыка всегда побеждает. Мы мы мыши мыши мы все тише, мыши мыши выше хвосты. Мыши мыши мы под крышей, бойтесь глупые коты.
 
Шестикласниця Олександра Дедюк вирішила вразити журі конкурсу своїм унікальним номером. Поінг або мистецтво крутіння пої, простими словами кульки, прийшло в сучасний світ від корінних племен Нової Зеландії. У них кручення кульок на мотузках і до цього дня є національним мистецтвом. Проте воно не стоїть на місці, окрім звичайних кульок дівчинка крутить ось такі штуки.
 
Олександра Дедюк учасниця конкурсу талантів
 
Это пиксельный пой, он включается при помощи вот этих вот кнопочек. Тут переключаются режимы и они заряжаются от USB кабеля. Это как мечи у Дарта Вейдера? Да.Только они по пикселям... Их можно включить и будет картинка.
 
А ось так це виглядає у повній темряві. Робити це не просто, каже дівчинка, бо кожен не вірний рух може зіпсувати виступ.
 
Близько 250 найбільш творчих юних особистостей Холодногріського району вийшли до фіналу конкурсу талантів "Шлях до зірок". Діти пройши два непростих тури випробувань. І ось він 21-й номер, кожен з яких вражає, вражає своєю неповторністю, каже депутат Харківської обласної ради і один з ініціаторів конкурсу талантів Олександр Ткаченко. 
 
Олександр Ткаченко депутат Харківської обласної ради
 
Я, как депутат, считаю что моя самая главная мотивация в работе, не только в городе Харькове, но и во всей стране, как и всех, наверное депутатов, заключается в том, чтобы мы создали все условия для того, чтобы такие талантливые дети развивали и использовали свои возможности не только в нашем городе, но и во всей нашей стране. Я получил массу удовольствия, мне было приятно находиться среди таких талантливых ребят. Я желаю им удачи, успехов, всё-таки дети - это наше будущее и мы будем делать всё, чтобы способствовать развитию таких вот талантливых детей. 
 
За перемоги всі учасники конкурсу отримали нагороди та приємні подарунки від депутата Харківської обласної ради Олександра Ткаченка. Наступні змагання "Шлях до зірок" вже у наступному році.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу