В Харькове появляются новые арт-объекты

12 апреля 2019, 15:29
 

Велика зелена рука, що обіймає дерево та велитенський зелений ведмедик. Такі нові інсталяції з'явилися у Харкові, у його центральній частині.

Рука, що немов оберігає дерево, обійнявши його. Така нова інсталяція з'явилася на проспекті Незалежності на ділянці між стелою з прапором України та засновником Харкова - козаком Харько. Фігура заввишки людського зросту виконана з металопрофілю і обшита штучним самшитом. Це один з нових арт-об'єктів від дизайнерів та великої команди КП "Харківзеленбуд".
 
Андрій Дронь заступник директора СКП "Харківзеленбуд"
 
Символизирует нашу природу, которая нас просит ухаживать, беречь наши все зелёные насаждения, которые мы высаживаем из года в год. В прошлом году мы высадили больше 1 000 деревьев. В этом году - около 200 по Академика Павлова. А здесь мы ещё видим тюльпаны которые растут, надеемся, что к 9 мая или к 1 мая они зацветут, к майским праздникам. И все они вместе будут красиво смотреться в композиции. Тюльпанов высажено около 50 000 здесь.
 
Всього по місту, у парках та скверах, озеленювачі Харкова наприкінці минулого року висадили близько 260 000 різнобарвних тюльпанів. І вже зовсім скоро вони замайорять всіма фарбами.
 
А це вже площа Конституції. Центральна частина міста. Тут відсьогодні оселилося велитенське зелене ведмежа. Його розміри 2,5 метри заввишки та 1,5 завширшки. Ласкаво творці арт-об'єкту провзали його "Улюбленчик". Бо впевнені, що він таким і стане у містян. І ніхто не зможе пройти повз і не зробити селфі з "Улюбленчиком". Це не останній творчий подарунок харків"янам. Проте комунальники кажуть, іноді і не хочеться цього робити, коли бачать як деякі недобрі люди трощать їхню роботу. Ось це результат цих нічних посиденьок невідомих у сквері Коцюбинського. Вирвані з коренем лави, що опинилися у фонтані. 
 
Кілька років тому цей сквер було відкрито після реконструкції. Все було зроблено для комфортного відпочинку містян, додає Андрій Дронь. Але виходить, не всім цей комфорт виявляється до вподоби.
 
Андрій Дронь заступник директора СКП "Харківзеленбуд"
 
Хочется обратиться к харьковчанам, которые делают такие вещи, непотребные. Всё-таки мы это делаем для вас, чтобы наш город был самым красивым и лучшим в мире. Пожалуйста, не ломайте всё это. Я уверен, что люди, которые любят свой город так не делают! 
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу