Более 800 человек из разных городов и стран пробежали III Харьковский полумарафон

25 марта 2019, 11:36
 

У Харкові пройшов третій напівмарафон, що зібрав спортсменів із багатьох українських міст та навіть з інших країн світу. Спортсмени бігли 21 та 5 кілометрів. Старт і фініш були біля Харківського національного медичного університету.

У Харкові - III напівамарафон. У цьому році в ньому взяли участь більше восьмиста учасників - шістсот тридцять з яких бігли основну дистанцію - 21 кілометр, а для всіх інших - хто тільки пробував свої сили - забіг у 5 кілометрів. Спортсмени зібрались з практично всіх міст України. Також приїхали гості з Білорусі, Швейцарії, Нідерландів, Великобританії, Індії та навіть Марокко. Вік наймолодшої спортсменки, яка фінішувала на дистанції 5 км, - 6 років, найстаршому, який пробіг напівмарафон - 69 років.  Для багатьох з них, зазначають організатори - це, так би мовити, тренування перед  Харківським міжнародним марафоном. 
 
Андрій Павелко організатор ІІІ Харківського напівмарафону
 
В этом году впервые вышли в центр города, нам стало тесно на велодорожке. Очень часто люди бегут вот такой контрольный бег в темпе марафона, попробовать свои силы, через три недели выйти в бой на полной марафонской дистанции. То, что растет количество участников и мы переходим в центр города – показатель того, что мероприятие становится популярнее и интереснее, потому что 630 человек на полумарафоне в марте - все-таки еще не все выходят из зимней спячки, не все еще готовы бегать, только спали морозы, я  думаю, это очень хороший показатель.
 
Переможці на напівмарафонській дистанції отримали грошові призи від партнера заходу, а ті, хто були найшвидшими на п'ятикілометровці - спортивний одяг. Серед них і Ольга Донченко, яка фінішувала першою серед дівчат. Розповідає - зазвичай бігає на довгих дистанціях, а ось у п'ятикілометровому забігу  - новачок.
 
Ольга Донченко учасник ІІІ Харківського напівмарафону
 
Если на марафоне там можно немножко расслабиться, с кем-то пообщаться, здесь такое категорически нельзя. Здесь нужно старт и финиш все. оно все настолько быстро - дистанция очень интересная. Здесь все продумано, вплоть до раздевалок, камера хранения, очень много биотуалетов в этом году сделали, плюс питание после финиша, я смотрю там гели продают для спортсменов, музыка, арка. Вся вот эта атмосфера это разминка перед стартом, представление элиты. Все было идеально.
 
14 ж квітня на Харків чекає міжнародний марафон, в якому зможуть взяти участь всі охочі різного віку та люди з обмеженими можливостями. Реєстрація триватиме до 7 квітня включно.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу