Олег Ляшко назвал одноразовые выплаты имитацией борьбы с бедностью за месяц до выборов

20 марта 2019, 13:14
 

За межею бідності живуть мільйони українців зазначив лідер Радикальної Партії Олег Ляшко у своєму виступі з трибуни Верховної Ради. Політик зазначив, що через безгрошів’я українці масово виїздять за кордон. Олег Ляшко поцікавився у прем'єра Володимира Гройсмана, як влада збирається зупинити таку еміграцію.

Влада почала виплачувати малозабезпеченим громадянам одноразові виплати та адресні субсидії. Олег Ляшко назвав це імітацією боротьби з бідністю за місяць до виборів. Політик допитувався в очільника Уряду, як вижити українцям в умовах такого обману та тотального зубожіння.
 
Олег Ляшко народний депутат України, лідер Радикальної Партії
 
Дайте, будь ласка, відповідь жительці Сум Роєнко Людмилі Іванівні, яка інвалід першої групи, спинальниці в колясці вже 10 років після ДТП. Вона мені написала, вчора я отримав її лист, пенсія 1497 гривень. На одні тільки памперси і ліки вона витрачає десь 1200 гривень. Як їй прожити на залишок, який залишається з копійок її пенсії? 
 
За межею бідності, зауважив прем’єру Олег Ляшко, живуть мільйони українців і навів ще один приклад - пані Євгенії з Тернопільщини.
 
Олег Ляшко народний депутат України, лідер Радикальної Партії
 
Пані Євгенія із села Заруддя Збаразького району Тернопільської області, 72 роки. Я пару днів тому був у неї вдома. Вона мені сказала, що в аптеку взагалі не ходять, тому що в неї немає грошей, щоб купити ліки. 1900 своєї пенсії тратять виключно на газ, тримає 2 корів, яких не годують і все віддає за газ, а на ліки нічого не лишається. 
 
Через безгрошів’я українці масово виїздять за кордон. Олег Ляшко поцікавився у Володимира Гройсмана, як влада збирається зупинити таку еміграцію.
 
Олег Ляшко народний депутат України, лідер Радикальної Партії
 
Коли ви сьогодні всі розповідаєте, як ви підняли пенсії, підняли зарплати, це обман. Реально люди живуть дуже бідно, реально мільйони українців виїжджають за кордон, бо їм нема де працювати і заробляти. Реально вони бачать 1,5 мільярди гривень премії, які виплатило собі керівництво "Нафтогазу" Коболєв і зарплати по 6 мільйонів гривень в місяць, коли мільйони пенсіонерів з копійчаними пенсіями і мільйони українців з копійчаними зарплатами. 
 
Олег Ляшко запропонував свій план подолання бідності - це підвищення зарплат і пенсій, скасування рішення Уряду про підвищення цін на газ та залучення  інвестицій для створення нових робочих місць.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу