Благотворительный Фонд А. Грановского передал терцентру Киевского района новые ноутбуки

19 марта 2019, 15:26
 

У територіальному центрі Київського району більше майже три тисячі підопічних. Працівники допомагають їм виконувати хатню робота, також пенсіонери мають змогу навчатися комп'ютерній грамотності. Та для цього повина бути необхідна техніка. Тож вони звернулися до Благодійного Фонду Олександра Грановського.

- Сколько месяцев в году имеют 28 дней? 
- Февраль.
 
Ось такі на перший погляд прості, але з хитринкою завдання слухають підопічні територіального центру Київського району на уроках з розвитку логічного мислення. Вікторія Сухарева - викладач цієї дисципліни розповідає, працює тут близько 2-х років і робота їй не аби як подобається, але для того, щоб якнайкраще проходило навчання її підопічних, вчительці вкрай потрібно шукати матеріал в інтернеті. Тому вона в цьому ж терцентрі почала ходили на уроки комп'ютерної грамотності.
 
Вікторія Сухарева викладач із розвитку логічного мислення
 
Я пришла сюда, чтобы повысить свою квалификацию и научиться чему-то более. Сейчас век интернета, поэтому, естественно, в интернете, сижу, ищу упорно. Материал каждый раз должен быть разный, потому что у меня есть, например, люди, которые прошли занятие и больше не приходят, а есть, которые постоянно ходят  и из занятия в занятие постоянно ходят.
 
Та Вікторія Сухарева не єдина, хто почав ходити на уроки з компьюторної грамотності. Число бажаючих навчатися збільшується з кожним днем, тому виникла необхідність збільшити кількість техніки. Тож вони звернулися до Благодійного Фонду Олександра Грановського, аби в класі з"явилися нові ноутбуки. 
 
Олександр Тишкевич директор Благодійного Фонду Олександра Грановського 
 
Ранее Фонд Александра Гранвоского уже поставлял в рамках программы "От всей души" в территориальный центр Киевского района ноутбуки, однако на курсах компьютерной грамотности возросло количество желающих заниматься, мы это очень поощряем и оперативно отреагировали на их второй запрос и поставили это оборудование.
 
Лариса Самсоненко викладач комп'ютерної грамотності
 
С огромной благодарностью Александру Михайловичу Грановскому, что он нам дал возможность увеличить количество обучаемых на компьютерных курсах, поэтому очень счастливы и рады, что теперь появилась такая возможность и люди, у которых нет дома компьютера, они теперь имеют возможность прийти и дополнительно заниматься.
 
Директор терцентру Київського району каже, колектив вже давно співпрацює з Благодійним Фондом Олексанлра Грановського, тож сподіваються, що така допомога буде тривати й надалі. 
 
Петро Карацько директор територіального центру Київського району 
   
Сотрудничеством с Александром Грановским  мы довольны, потому что это первый депутат Верховного Совета, который оказывает такую помощь, хотя он избран не от города Харькова, но нам представлял его мэр города и объявил, что он обратился к Александру Грановскому для оказания помощи как по поддержке интересов города Харькова как в Верховном совете, так и оказания помощи непосредственно в городе Харькове и с тех пор мы сотрудничаем с Фондом и очень довольны помощью, потому что реально оказывается помощь.
 
Тож тепер підопічні територіального центру Київського району зможуть не лише навчатися на новій сучасній техніці, а й приходити до класу та користуватися ноутбуком, якщо він їм потрібен у власних цілях. 
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу