Прямые угрозы работникам горсовета. Новая пиар-кампания харьковских активистов

21 февраля 2019, 16:42
 

Різноманітні активісти, які самочинно призначили себе захисниками інтересів харків'ян, продовжують піаритись на складній економічній ситуації в країні. Знову були і погрози, і гучні політичні гасла, і обіцянки. Чим закінчилась ранкова акція біля міської ради?

Фото: NewsRoom

Фото: NewsRoom

Ось так закінчилася розмова громадських активістів з представниками міської ради. Не зважаючи на те, що протягом кількох годин керівники Харкова намагалося пояснити протестуючим, що все повинно відбуватися за законом, що всі питання надходження, передання чи ухвали документів мають свою процедуру, активісти продовжували робити гучні заяви на камери та скандувати політичні гасла. Але цього їм виявилося замало, і в хід пішли силові аргументи та прямі погрози в бік робітників міської влади.
 
- Ще не всі з них побували у цих мусорних баках. Тож ця ситуація має бути виправленна. І я думаю, якнайшвидше!
 
Погрози та обіцянки покарати всіх незгодних, і все через те, що міська влада була вимушена підняти тариф з перевезення пасажирів у електротранспорті. Враховуючи збільшення мінімальної зарплатні, подорожчання енергоносіїв та матеріалів, і враховуючи звернення перевізників, згідно рішення виконкому, наразі, вартість квитків у трамваях та тролейбусах - 6 гривень, у метро - 8. Аби зробити тариф не тільки економічно обґрунтованим, а і соціально орієнтованим, керівництво Харкова вже взялося за розробку диференційованого тарифу, аби врахувати інтереси всіх верств населення, які користуються громадським транспортом.  

Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу