На подстанции "Алексеевская" установили оборудование для повышения качества электроснабжения

21 февраля 2019, 15:33
 

Харківські енергетики також у своїй роботі використовують українські розробки. Так на підстанції "Олексіївська" встановили нове обладнання, що сприятиме підвищенню якості електропостачання як об'єктів міста так і житлових будинків, а значить сотен тисяч харків'ян.

Підстанція "Олексіївська" була побудована ще в середині 70-х років минулого сторіччя. А саме від її надійної роботи залежить безперебіне електропостачання понад півмільйону мешканців житлового масиву Олексіївки, а ще об"єктів Харківського метрополітену. Тож з метою захисту складного устаткування на підстанції була встановлена вітчизнянна розробка, а саме мікропроцесорний пристрій, що дозволяє в разі аварійної ситуації в електричних мережах не тільки своєчасно вимикати енергетичне обладнання, але й здійснювати діагностику та пошук місця пошкодження.
 
Олег Синельников головний інженер Харківських високовольтних мереж
 
Данное устройство отличается от старых устройств, которые используются на наших подстанциях тем, что минимизируется время отыскания места повреждения, минимизируется ликвидация аварийной ситуации, а также данное устройство позволяет диагностировать кабельные линии 10 киловольт. На блоке высвечивается наличие аварийного процесса на кабельной линии и в связи с этим мы можем не отключая абонентов, а в плановом порядке вывести кабельные линии, которые питаются по данному присоединению, и найти повреждённый участок. 
 
Завдяки впровадженню такого сучасного обладнання фахівці "Харківобленерго" значно підвищили надійність та якість електропостачання та звели до вкрай коротких термінів відновлення живлення споживачів в разі аварійних відключень. А це питання наразі вкрай актуальне, адже в планах міста разом із зведенням нових станцій метро, і будівництво "Олексіївського електродепо" харківської підземки. І експериментальна експлуатація новітньої розробки, яка до речі не має іноземних аналогів, вже показала позитивні результати. Тож харківські енергетики мають намір встановити таке сучасне устаткування і на інших підстанціях Харкова. 

Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу