Геннадий Кернес провел встречу с японской делегацией

19 февраля 2019, 15:52
 

Зміцнення дружніх та парнерських відносин. Міський голова Геннадій Кернес зустрівся сьогодні із японською делегацією. Обговорювали вже реалізовані спільні проекти та ставили плани на майбутнє.

city.kharkov.ua

city.kharkov.ua

У харківській мерії - японська делегація. З її представниками зустрівся міський голова. Два роки тому у парку Горького була висаджена алея сакур, тож вже цієї весни побачити її цвітіння приїде Надзвичайний і Повноважний посол Японії в Україні. Представники іноземної делегації подякували Геннадію Кернесу за плідну співпрацю та запросили разом відвідати парк. 
 
Мічіо Харада заступник голови дипломатичної місії Посольства Японії в Україні
 
За останні роки відносини між Харковом та Японією розвиваються у позитивній тенденції. У нас дуже гарні відносини із Харківською міською радою. Вісімдесят сакур було висаджено два роки тому у парку Горького з нашим послом, і ми хочемо насолодитися їх цвітінням цієї весни із Харківським міським головою Геннадієм Кернесом.
 
А між тим сторони обговорили й інші спільні проекти. Зокрема, японська сторона надає кошти Харкову для реалізації двох проектів. 
 
Мічіо Харада заступник голови дипломатичної місії Посольства Японії в Україні
 
Ми говорили також із мером Геннадієм Кернесом про грантову допомогу, яка називається грантова допомога з нуля. Ми готові реалізувати два таких проекти у Харкові  - один у Хоспісі, інший ще обговорюється. Я вважаю, що ці проекти та грантова допомога сприятимуть розвитку міста і це дуже потрібно харків'янам.
 
Інший проект стосується модернізації реабілітаційного обладнання в Українському науково-дослідному інституті протезування.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу