Минсоцполитики предлагает запретить бизнесу оформлять сотрудников как физических лиц-предпринимателей

18 февраля 2019, 14:57
 

У Мінсоцполітики хочуть "прикрити" схему з працевлаштуванням фізосіб-підприємців. Які у чиновників справжні цілі та хто найбільше від цього постраждає намагалися розібратися мої колеги.

Міністерство соціальної політики пропонує заборонити бізнесу оформляти співробітників як фізичних осіб-підприємців. Відповідний проект закону міститься на офіційному сайті. Автори документа пропонують доповнити Кодекс новою статтею - "Ознаки наявності трудових відносин". Передбачена там заборона використовувати цивільні відносини між компанією і фізособами-підприємцями. 
 
Компанії, які укладають цивільно-правові угоди з фізособами-підприємцями, зменшують свої податкові зобов'язання. Вони звільняються від сплати 22% єдиного соцвнеску з фонду зарплати працівників. На відміну від найманого працівника, ФОП третьої групи на спрощеній системі оподаткування сплачує до бюджету лише 5% від зароблених грошей та мінімальний місячний соціальний внесок — 918 грн. 
 
Представники бізнесу виступили з різкою критикою законопроекту. А от чиновники Мінсоцполітики стверджують протилежне. Мовляв, багато громадян скаржаться на те, що роботодавці змушують їх укладати цивільно-правові договори, хоча працювати вони повинні на умовах трудового договору. У результаті люди не отримують законний соціальний пакет. А саме відпусток, лікарняних, гарантій та компенсацій із збереження місця роботи, тощо. Щоб вирішити цю проблему, чиновники і хочуть ввести так званий принцип презумпції наявності трудових відносин. У проекті чиновники прописали 7 критеріїв, які повинні свідчити про трудові відносини між двома особами. 
 
1. Періодичність сплати коштів особі за роботу, виконувану в інтересах іншої особи, — двічі і більше разів.
 
2. Особисте виконання особою роботи за дорученням і під контролем особи, в інтересах якої вона виконується.
 
3. Винагорода за виконану роботу є єдиним джерелом доходу або становить 75 і більше відсотків доходу фізособи-підприємця за останні шість місяців.
 
4. Робота виконується на визначеному роботодавцем робочому місці і відповідно до правил внутрішнього трудового розпорядку.
 
5. Фізична особа-підприємець виконує роботу, подібну до роботи, яку виконують штатні співробітники.
 
6. Організацію умов праці, в тому числі надання робочого місця, забезпечує особа, в інтересах якої виконується робота.
 
7. Тривалість робочого часу і часу відпочинку встановлює особа, в інтересах якої виконується робота. 
 
Наявності будь-яких трьох критеріїв буде досить, аби Держслужба з питань праці визнала відносини трудовими. На думку чиновників Мінсоцполітики, особи, які виконують роботу без укладення трудового договору, зможуть нарешті укласти його та він буде захищати їхні інтереси. 
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу