Программа "теплые кредиты" теперь станет еще выгодней для харьковчан

12 февраля 2019, 14:22
 

Утеплення фасадів, заміна котлів та встановлення вікон. Програмою "теплі кредити" скористались вже багато харківських родин. Але міськрада ставить собі за мету зробити її якомога вигіднішою для харків'ян, тому планує на найближчій сесії ухвалити рішення про внесення зміни до програми енергоефективності.

Програма "тепли кредити" що реалізується у Харкові з 2017 року тепер стане ще ефектівнішою. Якщо раніше за кошти міського бюджету відшкодовувалась тільки відсоткова ставка, то тепер депутати пропонують компенсувати частину тіла кредиту. Тобто окрім державної підтримки у розмірі 35%  участь у виплатах візьме і міський бюджет.
 
Дмитро Гармаш заступник директора Департаменту економіки та комунального майна 
 
Мы совместно с банками провели анализ действий по предыдущей программе по компенсации процентов учетной ставки по кредитам на энергосбережения и после этого пришли к выводу, что нужно ее менять и предложили депутатам сейчас перейти к компенсации части тела кредита. И в данном решении предлагается компенсировать 10% тела кредита, по мимо государственной программы, из местного бюджета обычным заявителям и 20% многодетным семьям.
 
Також, додає Дмитро Гармаш, в цьому році у рамках програми з енергоефективності міськрада планує приділяти увагу і приватному сектору, мешканці якого також зможуть розраховувати на бюджетну підтримку в утепленні будинків. Єдина умова участі - людина, яка розраховує на кредит, повинна бути прописана у Харкові.  
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу