На улицы Харькова вышли инспекторы по парковке

12 февраля 2019, 14:12
 

За правилами стоянки у Харкові тепер слідкуватимуть не тільки поліцейські. На вулиці міста вийшли інспектори з паркування. Вони підпорядковуються одному з Департаментів міської ради. Наші кореспонденти розкажуть про їх повноваження та відповідальність водіїв.

city.kharkov.ua

city.kharkov.ua

Вулиця Квітки-Основ'яненка. Біля знаку зупинка заборонена - припарковані авто. Власникам за порушення правил дорожнього руху штрафи виписують працівники новоствореної інспекції з паркування. 
 
Зона дії знаку починається з початку вулиці. Це додатковий знак. Ви порушили розділ 33 правил дорожнього руху.
 
Віталій водій 
 
Я остановился, ненадолго вышел, сейчас уезжаю.
 
Інспекцію з паркування створили при Департаменті територіального контролю міської ради. Працівники мають свою синю форму і зовсім не відносяться до паркувальників, що ходять у зеленому. Наразі їх шестеро, ще стільки ж скоро вийдуть на вулиці міста, а всього буде сорок два інспектори. Кожен при собі матиме планшет для фіксації правопорушення.  
 
Денис Батранч завідувач сектору інспекційної роботи 
 
Ми фіксуємо на фото за допомогою планшету, залишаєм повідомлення про порушення вимог ПДР та потім відправляємо постанову про відповідальність.
 
Постанове вже надійде за місцем проживання. Інспектори мають доступ до держреєстру автовласників. Взагалі, накладати штрафи вони можуть за неправильну парковку та стоянку. Перевірити залишене інспектором письмове повідомлення водії можуть на сайті міської ради у розділі Департамент територіального контролю. 
 
Олексій Бруслик завідувач сектору загально-правової роботи Департаменту територіального контролю
 
У підрозділі "Онлайн послуги" є секція там "Інформація про правопорушення" - може ввести у це віконце номер постанови або повідомлення і отримає інформацію про вчинене правопорушення. Що це за інформація? Це будуть фотознімки, які відзняв інспектор з паркування, який зафіксував правопорушення або це буде в електронному вигляді постанова, або повідомлення.
 
Андрій Гаркушин начальник інспекції по паркуванню
 
В течение 10 дней имеет право оплатить 50% от стоимости штрафа. Штраф составляет 255 гривен, соответственно 50% - 127, 5 гривен. Если в течение 30 календарных дней нарушитель не оплачивает штраф, то инспектор направляет материалы административного производства в исполнительную службу.
 
У майбутньому планують застосовувати евакуатори. Порядок наразі розробляють у профільному Департаменті. Наповну інспекція має запрацювати до початку літа.

Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу