В Киеве прошел всеукраинский форум "Открытый диалог"

11 февраля 2019, 14:16
 

Розвиток машинобудування, ІТ-сфери, агропромисловості, логістики та туризму. Курс України в НАТО та ЄС, і відмова стати на коліна перед Кремлем. Петро Порошенко виступив на всеукраїнському громадському форумі "Відкритий діалог".

Ветерани війни, волонтери, громадські та культурні діячі, політики та з 5 тисяч українців зі всіх регіонів : від Заходу до Сходу від Півночі до Півдня зібрались на всеукараїнський громадський форум " Відкритий діалог" за участі Президента Петра Порошенка. 
 
У форматі вільного мікрофону кожен, хто вважає себе в "Команді" на форумі висловилися якою хочуть бачити країну і чому її має очолити нинішній Президент.  
 
Віктор Бронюк соліст гурту "ТІК" 
 
Я впевнений, що всі, хто є і хто приєднався до команди Порошенка, готовий змінювати нашу державу. Тому, що всі ми об'єднані спільною метою. А вона у нас одна - це процвітаюча незалежна Україна.
 
Артур Герасимов народний депутат України 
 
Закликаю вас  стати не просто волонтерами, ставайте україноботами, які не залишать шансів ані ворогу, ані зрадофілам.
 
Серед головних досягнень Петра Порошенка учасники форуму вважають: свіжо ухвалені зміни до Конституції про зобов'язання вступу України до НАТО та ЄС, угода про Асоціацію та зону вільної торгівлі з ЄС, безвізовий режим, утворення незалежної православної церкви та відродження української армії. 
 
Ада Роговцева народна артистка України 
 
Армія стала іншою. І це титанічна робота всіх нас і Президента так само. Я щаслива, що я щаслива у колі однодумців. Є всі командири батальйонів, всі солдати, всі-всі хлопчики, які знають, що таке смерть в цей мирний сьогоднішній день. А вони знають. Ми не знаємо, вони знають. І якщо вони обирають Президента, то я з ними. 
 
Петро Порошенко до учасників форуму виходить з дружиною, в гарному натрої та без краватки.  Зала зустрічає стоячи. У своєму годинному виступі Петро Порошенко акцентує увагу на виклики, що отримала країна в 2014-му. Про титанічну роботу, що виконана його командою. Та успіхи децентралізації. Петро Порошенко наголошує, курс України в НАТО гарантує країні не лише безпеку, а й розвиток економіки. Головні стратегічні напрямки на наступні 5 років називає: розвиток агропромисловості, ІТ-сфери, логістики, машинобудування та туризму. 
 
Петро Порошенко Президент України 
 
Розвиток туризму має відбуватися не лише в Києві, Дніпрі, Харкові, Одесі та Львові. В Україні не буде туристичної периферії. В селі буде розвиватися зелений туризм, а кожному місті обласного підпорядкування будуть знайдені фантастичні, привабливі об'єкти нашої історії, культури. Коли почнуть їздити українці, щоб добре знати Україну, добре знати нашу історію.  А за ними поїдуть іноземці.
 
Порошенко обіцяє приділити більше уваги розвитку сіл, щоб люди мали не лише доступ до медицини, а й до світової павутини. Окрім того, зазначає, особлива увага в країні в найближчі 5 років буде відведена освітленню, дорогам, розвитку шкіл та енергозбереженню. Щодо найближчих виборів, то Петро Порошенко закликав всіх дотримуватись букви закону. Назвавши вибори генеральною битвою 2019 року, на яку розраховує північний сусід. 
 
Петро Порошенко Президент України 
 
Україні не потрібен Президент та головнокомандувач, який стане перед Кремлем на коліна. Я хочу наголосити, що українцям не потрібен Президент і головнокомандувач, який буде фліртувати і хіхікати з Путіним.  Я хочу наголосити , що українцям не потрібен Президент і головнокомандувач, першим підписаним документом якого буде акт про капітуляцію перед Москвою. Ми цього не дозволимо. Щоб завершити побудову сильної , успішної держави , здатної забезпечити порядок , добробут і безпеку кожного українця, щоб підготувати країну до вступу до ЄС і НАТО, щоб не дати популістам помножити "на нуль" все те, що вистраждали, що витерпіли , вимучили наші люди і наш народ, я прийняв рішення кандидувати вдруге на посаду Президента України. 
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу