Олег Ляшко передал Богодуховским спасателям новую пожарную машину

11 февраля 2019, 16:47
 

Богодухівські рятувальники отримали нову пожежну машину. Спецтехніку передав до відділу Державної служби з надзвичайних ситуацій лідер Радикальної партії Олег Ляшко.

Богодухівські рятувальники гаситимуть пожежі на новій спецтехніці. Лідер Радикальної партії Олег Ляшко передав районній частині ДСНС сучасний автомобіль, виготовлений на Чернігівщині. Бо каже, підтримувати треба українського, а не імпортного виробника. Торік за сприяння Ляшка на Харківщині з'явилося 6 пожежних машин. Його заслугою є і те, що з нового року мінімальна зарплата всіх рятувальників зросла до 9 тисяч гривень, на житло їм було виділено 100 мільйонів гривень, а на на спецтехніку- мільярд.
 
Олег Ляшко лідер Радикальної партії
 
Менше імпортної техніки, щоб наші люди мали роботу, мали зарплату. І, щоб наші найкращі рятувальники отримували сучасну техніку. Дай бог, щоб вони не виїжджали, щоб не було приводів виїжджати. Але, коли людина дзвонить і шукає допомоги, щоб вони вчасно доїхали, допомогли, врятували, зберегли і запобігли знищенню майна і врятували життя людей.
 
Після зустрічі з рятувальниками політик поспілкувався з жителями Богодухова просто неба. Найбільше людей хвилювала проблема дорогих ліків та недоступності медицини. Тому містяни щиро зраділи новині про те, що Ляшко добився відсторонення очільниці МОЗу Уляни Супрун з посади.
 
Політик каже, його мета - наведення порядку в медицині, доступні ліки та контроль за цінами в аптеках.
 
Олег Ляшко лідер Радикальної партії
 
Мені всі кажуть у фейсбуці, яка хороша Супрун. Якщо Супрун хороша - візьміть її до себе сімейним лікарем. А я добиваюся, щоб Україною керували ті, хто лікує свої дітей в українських лікарнях, ті, хто самі лікуються в українських лікарнях. А то вони самі їздять по закордонах лікуються, а українські лікарні закривають.
 
Жителі Богодухова не хотіли відпускати політика – раділи, що можуть особисто задати йому всі хвилюючі питання. Та сфотографуватися на пам’ять.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу