Игорь Терехов застройщикам: у вас есть две недели, чтобы привести в порядок территорию возле объектов

11 февраля 2019, 16:38
 

Місто невдоволене ситуаціює, що зараз склалась на території і довкола будівельних майданчиків, що зараз розкинуті по всьому місту. Особлива увага - тим, що в центральній частині міста. Тому перший віце-мер скликав термінову нараду з харківськими будівельниками.

Представники 12 провідних харківських будівельних компаній зібрались у мерії на спільній нараді під головуванням першого віце-мера. Ігор Терехов зазначає, місто невдоволене тим, що зараз коїться біля будівельних майданчиків. Найбільше претензій до тих забудовників, що працюють в центрі. Тому Ігор Терехов дав доручення навести біля кожного з об'єкту лад, оскільки, зазначив, стан деяких у мерії оцінюють як незадовільний. 

Ігор Терехов перший заступник Харківського міського голови 
 
Прошу вас, чтобы вы акцентировали внимание на то, чтобы на всех объектах был наведен идеальный порядок - раз. Чтобы все объекты были с нормальным ограждением - два. И, соответственно, все подъездные пути, благоустройство, даже в сегодняшней ситуации, должно быть тоже в идеальном состоянии. Тем более, что скоро весна.
 
Всі забудовники, підкреслив перший віце-мер, під час зведення своїх об'єктів, повинні дотримуватись відповідних норм. Що тримаються на трьох головних китах : чистота, безпека та поінформованість. 
 
Ігор Терехов перший заступник Харківського міського голови 
 
Чтобы появились баннеры, кто строит, с теми картинками, что будет построено. Это очень важно с тем, чтобы был наведен порядок в городе, второе, - чтобы были проинформированы харьковчане, что на том или ином объекте будет строиться. Кроме того, мною было дано поручение всем застройщикам, чтобы в весеннее время, во время оттепели были установлены помоечные пункты для того, чтобы осуществлялась мойка машин. Для того, чтобы машины не выходили из строительных площадок с грязными колесами, чтобы не развозили грязь по городу, и чтобы наши центральные магистрали и подъездные дороги находились в хорошем и чистом состоянии.    
 
За дорученням Ігоря Терехова робота в цьому напрямку має розпочатись вже від сьогодні. Навести порядок на кожному з об'єктів, підкреслив перший віце-мер, забудовники повинні максимум протягом двох тижнів. І це стосується всіх будівельних компаній, що працюють на території міста Харкова. 

Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу