Все больше медучреждений присоединяются к программе "Пульс Харькова"

11 февраля 2019, 12:39
 

Від справ фінансових до справ медичних. Все більше медзакладів долучається до програми "Пульс Харкова", що реалізується Благодійним Фондом Олександра Грановського в партнерстві з місцевою владою. Мета якої - забезпечити лікарні всією необхідною апаратурую та матеріалами, що вкрай потрібні.

Надія Колмик - майбутня мама. Вона вже на 40-му тижні. Тож незабаром вона буде тримати дитину, що носила під серцем, у себе на руках. Дівчина активно готується до пологів. Тож проходить для цього всі необхідні процедури і робить відповідні фізичні вправи для полегшення процесу пологів. 
 
Надія Колмик майбутня мама
 
На мяче очень удобно, смягчаются болевые ощущения, девочка, которая помогает мне массажем, это вообще просто прекрасно расслабляет, снимает все гораздно приятнее и комфортнее в этом всем процессе.
 
Та безпечні пологи залежать не лише від подібних вправ, процедур та професіоналізму лікарів. Велику роль відіграє і наявність необхідного обладнання та матеріалів у медзакладі. Тому всім колективом вирішили скористатися програмою "Пульс Харкова", що реалізується за підтримки Благодійного фонду Олександра Грановського в співробітництві з міською владою, аби вони забезпечили медзаклад потрібної апаратурою. Колектив вже отримував зиск від проекту, тоді їм передали всі необхідні витратні матеріали. Тож і на цього разу вони попрохали потрібне обладання, а саме апарат для надання первинної неінвазивної реанімації новонароджених.
 
Оксана Ліпко головний лікар полового будинку №3 
 
Поскольку в нашем родильном зале такого препарата не было, мы обратились к фонду с просьбой, купить нам этот препарат. Это повысит качество оказания реанимационной помощи, а также попросили по возможности переоснастить нашу лабораторию, которая тоже нуждается в переоснащении. В данном случае мы попросили купить центрифугу, которая поможет проводить некоторые биохимические исследования и повисит качество оказания лабораторной диагностики.
 
Прийняти рішення щодо необхідного обладнання лікарі мають колегіально, розповідає директор Благодійного Фонду Олександра Грановського. 
 
Олександр Тишкевич директор Благодійного Фонду Олександра Грановського 
 
В этом уникальность нашего анкетирования, что они непосредственно сами выбирают оборудование, а мы его уже поставляем в первую, во вторую очередь, в зависимости от очередности программы и возможностей Фонда. Мы рады, что большинство больниц уже поддержало нашу программу, присоединяется все больше и больше врачей непосредственно, а также медицинских учреждений.
 
Дійсно, все більше медзакладів приєднується до програми "Пульс Харкова". Так і в дитячій поліклініці №23 після зустрічі з народним депутатом України Олександром Грановським, колектив вирішив скористатися проектом і на засіданні одноголосно обрали обладнання, що вкрай потрібно для роботи з пацієнтами.  
 
Вікторія Хижняк головний лікар Харківської міської дитячої поліклініки №23
 
Мы обратились к Александру Михайловичу с просьбой оказать нам поддержку в оснащении кабинетов специалистов. Была выбрана - бойлер для обработки инструментариев в кабинет хирурга лор-врача, плантограф для выявления плоскостопия хирургом-ортопедом и травматологом, отоскопы для лор-врачей, наборы линз и оправ для врачей окулистов и рентгенологические кассеты в рентген-кабинет.
 
Народний депутат України Олександр Грановський зазначає, Харківська міська влада намагається реагувати на проблеми медичних закладів. Але все ж таки бюджети обмежені, як і державні, так і регіональні. Тому подібні проекти як "Пульс Харкова" - це гарна підтримка медзакладів в часи реформ, розповідає Олександр Грановський.  
 
Олександр Грановський народний депутат України  
 
Мы таким образом отвечаем на точеные проблемы, точечные задачи докторов в тех или иных районах города, поэтому если кому-то нужны какие-то препараты и другая форма медицинской помощи, мы стараемся ее адресно оказать.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу