Уже около 1000 предпринимателей рынка "Барабашово" хотят сотрудничать с городским КП

8 февраля 2019, 13:27
 

Все більше підприємців ринку "Барабашово" прагнуть співпрацювати з міськи комунальним підприємством , а нез адміністраціє. З плюсів вбачають : в два з половиною разів менша орендна плата, без поборів та без корпційної складової. Скільки договорів уже уклали і які фінансові потоки можуть надійти до міського бюджету у матеріалі наших кореспледентів.

Підпал автомобілів, погрози, переслідування та блокування підприємницької діяльності. На ринку "Барабашово" не вщухають пристрасті довкола ситуації, коли підприємці пішли проти керівництва ринку і вирішили співпрацювати з містом. Вони знову заявляють про тиск, що чиниться на них. Тому, аби протистояти керівництву "Барабашово", вирішили об'єднуватись. 
 
Валерій Нестерук підприємець, ГО "Сила в Єдності"  
 
Ми розпочинали буквально з 5-ти людей, які в свій час провели збори, об'єднались утворили ініціативну групу. На сьогодні на ТЦ "Барабашово" діє 6 ініціативних груп. Які об'єднують вже 2 тисячі осіб. 2 тисячі осіб - це велика сила і ми далі плануємо працювати в цьому напрямку.
 
Підприємці, які вирішили співпрацювати з міським комунальним підприємством кажуть, ними керує єдина мета: навести конституційний лад на одному з найбільших ринків Європи. 
 
Віктор Нещеретний підприємець, ГО "Сила в Єдності" 
 
Основная задача, увеличить пополнение бюджета города. Мы были инициаторами этого всего. Для себя, для людей , для предпринимателей, для облегчения их доли. Мы начали это делать. И городской совет по своей сути деятельности является представительским органом территориальной громады, городской глава, у него в уставе прописано: защита интересов территориальной громады города. И он напрямую выполняет свои обязанности. Он поддерживает со всеми департаментами нашу деятельность, нам помогают. 
 
Як заявляють представники ініціативної групи, все більше підприємців нині прагнуть вести свою діяльність в прозорому правовому полі. І наводять аргументи, в чому плюси співпраці з міським комунальним підприємством.
 
Ганна Белоєдова підприємець, ГО "Сила в Єдності" 
 
Больше 50 предпринимателей заключили это точно. А в основном сейчас все в процессе. И очень большое количество предпринимателей подали эти заявления в КП "Сучасне місто", все находится в процессе, около 1000 заявлений. Главный критерий, это финансовая составляющая. Каждый предприниматель, он считает свои доходы и понимает, что так это было раньше, те налоги, которые мы платили, те арендные платы , которые мы платили непосредственно в администрацию, они были непомерно высокие, сейчас, по договорам КП , эти проплаты существенно ниже, где-то в 2,5 раза мы платим дешевле, нежели раньше мы платили в администрацию. 
 
Окрім того, кажуть підприємці, завдяки співпраці з міським КП вдалось викорінити корупційну складову. Всі фінансові потоки йдуть не в кишеню адміністрації "Барабашова", а суто на розвиток Харкова. 
 
Геннадій Мусієнко представник ініціативної групи
 
При сотрудничестве с городом, у нас отпадают поборы, которые были у нас при сотрудничестве с "АВЭК". То есть за продление договоров раз в три года с нас требовали немалые суммы, около 100 долларов за квадратный метр. Здесь естественно в городе все прозрачно, все законно и никаких таких моментов не возникает. Никакого давления, никаких препятствий предпринимательской деятельности.
 
Валерій Нестерук підприємець, ГО "Сила в Єдності"  
 
На сьогодні утворена робоча група, яка робить аналіз тих земель, земельних ділянок. В якому вони статусі , кому вони належать і якщо вони самозахоплені, або вже там закінчилась оренда вони переходять в запаси міста. І оформляються договірні відносини безпосередньо з підприємцями. Саме головне, люди - підприємці платять кошти в бюджет міста. І це найближчим часом відчує все місто. Тому, що я зауважу, мільярди коштів можуть сьогодні поступити в бюджет міста. Тому, я вважаю, це задача для всієї територіальної громади.  
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу