Как правильно зарегистрироваться для участия в ВНО - инструкция

8 февраля 2019, 12:50
 

Реєстрація для участі в ЗНО триватиме до 25 березня. Комплекти реєстраційних документів учнів для проходження державної підсумкової атестації у формі ЗНО керівники закладів освіти надсилають до 18 березня.

testportal.gov.ua

testportal.gov.ua

Щоб успішно зареєструватися для участі у ЗНО - треба створити та оформити реєстраційну картку, сформувати пакет документів і передати його до регіонального центру. Як це зробити - на сайті Українського центру оцінювання якості освіти розмістили відеоінструкцію. Там вказані всі кроки, як для школярів, так і для тих, хто навчається у ПТУ.  
 
Після того, як ви надіслали пакет документів для реєстрації до регіонального центру, ви маєте можливість за допомогою сервісу «Стан опрацювання документів» перевірити на якому етапі опрацювання ваші документи. Для цього необхідно ввести номер реєстраційної картки до сервісу. Важливо зазначити, що реєстраційні документи в регіональних центрах опрацьовуються по мірі надходження. 
 
Обробка реєстраційних документів триватиме не більше десяти робочих днів з моменту надходження. Підтвердженням факту реєстрації є сертифікат. Його надішлють в індивідуальному конверті разом з реєстраційним повідомленням учасника ЗНО та інформаційним бюлетенем.  У разі потреби - є можливість внести зміни до реєстраційних даних, здійснивши перереєстрацію. Перереєстрація триватиме до 25 березня після отримання Сертифіката.
 
Для перереєстрації потрібно внести зміни до реєстраційних даних за допомогою спеціального сервісу «Внести зміни», розміщеного на веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти. Вхід до сервісу – за номером і пін-кодом Сертифіката. Вам потрібно буде оформити нову реєстраційну картку, повторно сформувати комплект реєстраційних документів, вклавши до нього отриманий раніше Сертифікат. Пакет документів треба подати до відповідного регіонального центру в той самий спосіб, у який це було здійснено під час реєстрації.
 
Особа, якій відмовлять у реєстрації- може оскаржити рішення регламентної комісії протягом чотирнадцяти днів.   Для цього треба подати апеляційну заяву до Українського центру оцінювання якості освіти. Якщо учасник через певні причини не зможе взяти участь у ЗНО, то він повинен до 16 квітня надіслати раніше отриманий Сертифікат і заяву про відмову в реєстрації. 
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу