Минюст с февраля расширил перечень вещей в "пакете малыша"

8 февраля 2019, 13:47
 

Продовжуємо соціальну тему. Міністерство юстиції розширить перелік речей у пакунку малюка. Нагадаємо, це проект, що реалізується за підримки Уряду. Кожна жінка, в якої з’явився новонароджений, безкоштовно отримує подарунок з необхідними в перший період життя дитини речами.

Перелік речей в "пакунку малюка" збільшили. Наразі до бебі-боксу входять 25 позицій - пелюшки, підгузники, присипка, сорочечки, чепчики, спеціальний матрац та два види ковдр. У міністерстві юстиції зазначають, задля поліпшення змісту "пакунку малюка" був проведений моніторинг відгуків та пропозицій від батьків. 
 
Олена Сукманова перший заступник міністра юстиції України 
 
За вибором матері отримати "пакунок малюка" можна або при народженні дитини, або при виписці з пологового будинку. Більш того, планується залучати фахівців із соціальної роботи для вирішення проблемних питань мами, якщо вона знаходиться в пологовому будинку в складних життєвих обставинах.
 
У міністерсві юстиції додають, з початку цього року бебі-бокс отримали вже 19 тисяч родин. Взагалі ж пілот цієї програми був запроваджений ще восени. 
 
Олена Сукманова перший заступник міністра юстиції України 
 
З 1 вересня 2018 року майже 95 тисяч осіб отримали "пакунок малюка". З 1 січня 2019 року ця цифра становила майже 19 тисяч чоловік. Тобто, ми бачимо позитивну тенденцію.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу