Работодатели, которые не повышают заработную плату работникам, рискуют потерять свой бизнес, - Павел Розенко

8 февраля 2019, 14:34
 

Роботодавці , що відмовляються підвищувати заробітну плату своїм співробітникам, ризикують втратити свій бізнес. Про це заявили у Кабміні.

Cередня зарплата в доларовому еквіваленті досягне рівня докризового періоду вже в цьому році. Про це заявив віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко. І це при тому, що такі гіганти як Світовий банк та МВФ  прогнозували, що це може статися лише в 2021 році.
 
Павло Розенко віце-прем’єр-міністр України
 
Світовий банк і МВФ говорили про те, що внаслідок військових дій Україна втратила частину економічного потенціалу і відновлення розміру зарплат в доларовому еквіваленті можливе лише в 2021 році. Сьогодні ми вже значно оптимістичніше налаштовані і є всі підстави говорити, що не у 2021 році, а вже у 2019 ми будемо мати середню зарплату на рівні докризового періоду. 
 
Що стосується роботодавців, то їм в міністерстві пригрозили. Сказали, у разі, якщо вони не хочуть платити своїм працівникам конкурентну на міжнародному ринку праці зарплату, ризикують втратити свій бізнес. 
 
Павло Розенко віце-прем’єр-міністр України
 
Роботодавці, керівники компаній повинні зрозуміти, що ми сьогодні працюємо на абсолютно відкритому ринку праці, що ми конкуруємо сьогодні за трудовий потенціал не лише всередині країни, а і з Польщею, Німеччиною, іншими державами, де сьогодні навіть приймаються закони про залучення робочої сили з України. Якщо ви не будете збільшувати реальну заробітну плату своїм працівникам, то в умовах відкритого ринку праці ви будете втрачати трудовий потенціал, а через два-три роки будете змушені взагалі припинити свій бізнес, тому що не знайдете кваліфікованого працівника, який захоче за неконкурентну на міжнародному ринку заробітну плату давати якісну продукцію.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу