В Харькове с 5-го этажа выпала женщина. Подробности

7 февраля 2019, 12:33
 

Кілька днів тому з верхнього поверху 5-ти поверхівки випала жінка. В ЗМІ інформацію розповсюдили як - постраждала збивала бурулі. Чи має місце ця версія, що говорять сусіди про власників цієї квартири, у матеріалі наших кореспондентів.

Московський проспект 238А. П'ятиповерхівка. Це саме та квартира у будинку, з верхнього поверху якого, кілька днів тому випала жінка. 
 
Та сьогодні вдома ні душі. Двері тримаються на ганчірці.  З порогу видно - господарі не надто схильні до чистоти.  За інформацією, що з'явилась в ЗМІ, жінка впала з балкону наводячи там лад - збиваючи бурулі. Та у сусідів своя версія. 
 
Віктор Володимирович житель будинку №238 А
 
Сосулек не было. Потому, что у меня антенна, я ото иногда и поглядывал. Снег и то в стороне лежал. А сосулек, чтобы сбить. Кстати, где-то за день до этого у него на балконе , а у него балкон открыт, снега было чуть не по перила. Ему дали лопату, он очистил балкон. Сбросил снег, все чисто было. 
 
Більше того, слід від тіла жінки, не під балконом, а під кухонним вікном. Окрім того, постраждала тут, ще й не проживала. Лишень час від часу гостювала у   власника квартири. Жителі під'їзду, розповідають в цій квартирі господарі полюбляють алкоголь.   
 
Віктор Гладкий інженер дільниці 
 
Это неблагополучная семья, которая проживала на 5-м этаже. На данный момент там прописан один человек. Все. Что там произошло, информации на участок не поступало. 
 
Наразі жінка залишається у важкому стані із черепно-мозковою травмою. Досі у реанімації. У профільному Департаменті міськради інцидент із жінкою, яка постраждала після падіння з висоти, коментують так.  
 
Роман Нехорошков директор Департаменту комунального господарства 
 
Мы обследовали это место. Балкон в этой квартире, это открытый балкон. На нем не образовывались сосули. По словам наших сотрудников, сосули могли образоваться на нижерасположенном балконе. Но заявок по этому подъезду от жителей не поступало, о том, что эти сосульки представляют определенную опасность. На 15-62 , мы посмотрели, таких заявок не было. И на участок "Жилкомсервиса" таких обращений не было. 
 
Звідки саме випала потерпіла, що стало причиною і чи має місце історія зі збиванням бурулів. Всі крапки над "І" розставлять  правоохоронці, які займаються розслідуванням цього випадку. 
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу