Тысячи положительных отзывов. В Харьковском цирке с аншлагом идёт программа "Шоу гигантских фонтанов"

7 февраля 2019, 13:54
 

Більше 300 шоу в Будапешті, 180 - в найпрестижніших цирках Іспанії і Франції, 150 в Азербайджані і Катарі. Кращі жанри циркового мистецтва. Лауреати найпрестижніших міжнародних циркових фестивалів, володарі найвищих нагород. Все це незабутнє та приголомшуюче видовище "Шоу велетенських фонтанів", що з аншлагом йде в Харківському цирку.

Вогонь, повітря та вода. У Харківському цирку з аншлагом триває нова програма "Шоу велетенських фонтанів". Більш ніж 2 000 місць в залі неспроможні вмістити всіх бажаючих. Все просто, кажуть організатори, глядач скучив за яскравою виставою. Такою як ця. Сцена-трансфомер, лазерне оснащення та більше 600 фонтанів. Що б'ють своїми струменями під купол та сиплять дощем зверху вниз.
  
Юрій Базанов технічний директор програми (Білорусь)
 
20 метров достаточно, чтобы удивить зрителя. Тут ещё чем всё прекрасно - непосредственная близость фонтанов. Эта вся энергетика воды, это всё создаёт впечатление присутствия, прямо чуть ли не в самом шоу участвует зритель.
 
Програма вартістю понад мільйон доларів прийдеться до душі кожному. А неперевершені номери не залишать байдужим жодного. Адже всі вони унікальні: повітряна гімнастика, акробатика, дресура, клоунада та робота ілюзіоністів.
 
Владислав Роман і Антон Грішин "Тomorrow magic show" (Україна)
 
У нас всё сделано на темпе, на скорости, на постановке. Я думаю, что для Украины и для стран Европы этот номер актуален. Приходите в Харьковский цирк на шоу "Гигантских фонтанов". Ждём вас! 
 
Дві години шоу на одному диханні, кажуть харків'яни. Три стихії в одному манежі, і все це "Шоу велетенських фонтанів".
 
Микита відвідувач цирку
 
Это восхитительно очень! Фокусы, попугаи, звери. Это всё очень классно! 
 
Олександр відвідувач цирку
 
Очень круто! Всё реально круто! Всё очень понравилось! Всё на высоте! 
 
Анастасія відвідувачка цирку
 
Всё классно! Большие фонтаны, много животных. Мне очень сильно понравилось. Это самое хорошее представление, которое я только видела. Приходите и сами посмотрите! 
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу