Город уже выкупил 90 объектов в районе будущего строительства метро на Гагарина

7 февраля 2019, 12:35
 

Місто вже викупило дев'яносто об'єктів нерухомості у власників в районі майбутнього будівництва нових станцій метро. Сторони продовжують укладати угоди.

Анастасія Мозилєва одна з тих, в кого місто викупило нерухомість через будівництво нових станцій метро. Розповідає, що її батькові, його брату та сестрі дістався будинок по другому Золотому в'їзду. Мерія викупила об'єкт і тепер всі три родини придбають собі по квартирі. Угода укладена, кошти люди отримали. 
 
Анастасія Мозилєва власниця нерухомості
 
Нас все устраивает, мы довольны, нам на все хватает. Пришли в течение десяти дней, как и было обещано, деньги.
 
Взагалі зі ста сорока чотирьох об'єктів наразі місто викупило вже дев'яносто, розповідає директор Департаменту реєстрації Олег Дробот. У сумах, що прописується в угодах, враховані всі витрати, включаючи переїзд. 
 
Олег Дробот директор Департаменту реєстрації
 
Также стоит отметить, что из 90 собственников, у которых уже выкуплены объекты - 33 собственника нашли новые объекты жилья, которые уже приобретены ими и они планируют свой переезд. Следует отметить, что структурами городского совета, которые занимаются выкупом, оказывается всяческая юридическая, техническая поддержка в данном процессе каждому собственнику, который в ней нуждается.
 
У цьому процесі також беруть участь органи юстиції в Харківській області, а саме державні реєстратори.
 
Тетяна Єгорова-Луценко начальник Головного територіального управління юстиції в Харківській області
 
Коли почалася вся ця компанія з будівництвом наші державні нотаріуси провели 47 правочинів з реєстрації нерухомого майна і на сьогоднішній день також іде співпраця, тому що все-таки Харківська міська рада для себе вирішила, думаю це є правильним, звертатися безпосередньо до державних нотаріусів.
 
Тим часом родина Анастасії Мозилєвої продовжує обирати собі нове житло і готується до переїзду. 
 
Анастасія Мозилєва власниця нерухомості
 
Скорее всего это будет квартира так, как не хочется жить в частном секторе, хочется в многоэтажку, и оно так будет проще, и намного лучше. Мы очень довольны и ждем с нетерпением открытия метро.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу