Харьков обзавелся еще одним партнером по созданию "Безопасного города"

7 февраля 2019, 16:22
 

В рамках запровадження програми "Безпечне місто" Харкову забажала допомогти ще одна провідна компанія світу - турецька, що допомагає кіберполіції.

city.kharkov.ua

city.kharkov.ua

Камери відеоспостереження з розпізнаванням облич та номерних знаків чи не на всіх вулицях міста. Створення Ситуаційного центру - головного мозку міста для реагування в екстрених ситуаціях та запровадження служби, на кшталт, американської "9-11". І це лише мінімум того, що планує Харків втілити в життя в рамках реалізації проекту "Безпечне місто". Те, як Перша столиця працює над питанням безпеки слідкують провідні компанії світу. Одна з потужних ,- турецька, що допомагає українській кіберполіції, прибула до Харкова, аби запропонувати свої напрацювання. На зустрічі з першим віце-мером, підкреслили, готові для Харкова запропонувати систему масового оповіщення населення і напрацювання з впровадження smart-технологій.  
 
Ісмет Язиджи головний виконавчий директор ТОВ "Лайфселл" 
 
Безпека сьогодні ключове питання не лише в Україні, а й у всьому світі. Безумовно коли ми розуміємо, що влада має бачення розвитку даної ситуації - ми в три рази більше зацікавлені. Ми будемо раді запропонувати наші технології для муніципалітету Харкова і жителів міста і можемо починати знизу - з харківського метро, і досягти подальших висот у розвитку технологій.
 
Реалізація проектів "Безпечне місто" та "Розумне місто" , зазначив Ігор Терехов, серед вкрай важливих для Харкова. І вони, в першу чергу, спрямовані на безпеку та комфорт жителів мегаполісу. Саме тому цим напрямкам у місті приділяється особлива увага. 
 
Ігор Терехов перший заступник Харківського міського голови 
 
Мы провели переговоры с крупнейшем оператором турецкой сотовой связи. Это разноплановая компания, которая осуществляет свою деятельность не только в области мобильных операторов мобильных телефонов, но и очень активно сотрудничает и с IT-кластером, и сотрудничает по системе создания безопасности. В том числе в безопасности в различных городах и оповещения в экстремальных ситуациях. Поэтому, мы сегодня и наметили с нашими турецкими партнерами "дорожную карту" по которой мы будем двигаться. Для того, чтобы мы шаг за шагом пришли к реализации проекта "Безлопастный город Харьков". 
 
Свої наміри про співпрацю Харків та турецька компанія планують закріпити підписанням меморандуму. Відтак стануть до реалізації спільних ідей, зазначив перший віце-мер Ігор Терехов. І не лише в рамках програми "Безпечне місто", яким має стати Харків за лічені роки. 
 
Ігор Терехов перший заступник Харківського міського голови 
 
У нас вместе с турецкими партнерами есть четкое понимание тех направлений по которым мы будем двигаться. И для нас очень важно, что бы мы не теряли темп, чтобы мы действительно, темп наращивали для того, чтобы мы создали в городе Харькове, действительно, безлопастный город. И для того, чтобы города Харьков действительно, как был, так и оставался умным городом.
 

Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу