Второй день международного конгресса Business for smart Cities. Харьков презентует лучшие практики

30 января 2019, 17:24
 

У Києві триває міжнародний конгресс - Бізнес для розумних міст - глобальний захід, який щорічно збирає лідерів різних регіонів для вирішення проблем міст та пошуку найкращих партнерів для реалізації проектів та надання послуг. На вже другому дні Харків презентував свої найкращі практики.

Розвиток смарт-сіті задля вирішення проблем мешканців. У Києві другий день ЕКСПО-конгресу для органів місцевого самоврядування та бізнесу. Харків презентує себе. Сьогодні представники Офісу Реформ розповіли про проект «Агент х» та розробку стратегії міста. У рамках Конгресу директор департаменту реєстріі Олег Дробот зустрівся із головою державного агентства з питань електронного управління Олександром Риженком. Говорили про спільні проекти та спільну популяризацію електронних послуг. 
 
Олег Дробот директор Департаменту реєстрації 
 
Сегодня города, особенно такой большой город как Харьков являются драйверами изменений в Украине и вопросы электронных сервисов сегодня очень серьезно развиваются. Но мы сталкиваемся с тем, что горожанам нужно привыкнуть к тому, что эти услуги предоставляются онлайн, соответственно они должны научиться ими пользоваться. И сегодня мы говорили о том, что это наша совместная задача, и в том числе и с Национальным агентством популяризировать эти услуги среди населения.
 
У свою чергу голова держагентства відзначив роль Харкова, як прогресивного міста в напрямку запровадження електронного управління. Та підкреслив, що з Першої столиці приклад можуть брати інші регіони. 
 
Олександр Риженко голова Державного агентства з питань електронного управління
 
У нас вже не перший рік є певна співпраця в частині розвитку електронних сервісів, в частині розвитку надання і автоматизації адміністративних послуг, розвитку відкритих даних. Тому ми в черговий раз проговорили питання, пов'язані з можливістю використання тих сервісів, які створюються сьогодні на державному рівні, сервіси пов'язані з електронною ідентифікацією громадян, сервіси пов'язані з надання електронних послуг та їх популяризації. На мою думку, в Харкові досить сучасний и ефективно працюючий центр надання адміністративних послуг. І досить багато сервісів локальних, за які відповідає безпосередньо міська рада, переводяться в електронний вигляд.
 
Роль конгресу, відзначили у "Офісі Реформ" Харкова, надзвичайна, адже це не просто нові знайомства на міжнародному рівні, це можливість обмінятися досвідом та напрацювати спільні проекти. Завтра останній день Конгресу, де спікерами будуть харків’яни. 

Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу