В парке Горького отметят "Щедрый вечер"

11 января 2019, 13:25
 

У парку Горького запрошують на Щедрий вечір. Організатори запевняють, підготували багато цікавинок і кожен відвідувач зможе поринути до давнішніх фольклорних традицій.

Святкування Щедрого вечору - давнішня традиція українців. Цей день завжди зустрічали грандіозними застіллями, ворожіннями та співами. Щедрий вечір і досі -невід'ємна частина новорічних святкувань. Тож і Парку Горького теж не залишилися осторонь. Організатори запевняють, вже підготували справжнє свято, на якому харків"яни зможуть поринути до українського фольклорного колориту. 
 
Андрій Кравченко прес-секретар КП "Центральний парк культури і відпочинку імені М. Горького"
 
В этом году мы будем праздновать его 2 дня. Это в субботу - фольклорный праздник с участием наших харьковских фольклорных коллективов, которые представят слобожанские традиции, связанные с щедрым вечером с щедрованием, с Рождеством, а 13-го числа в воскресенье мы будем здесь приветствовать на главной сцене парка "щедрувальників" со всей Украины, здесь приедут фольклорные коллективы со всей Украины, для того, чтобы представить обычаи щедрово вечера и Рождества своего региона.
 
Та фольклорні традиції та щедрівки - це не єдине, чим збираються дивувати у Парку Горького. Впродовж вихідних для дітей та дорослих організують багато інтерактивних вистав, в яких кожен зможе брати участь, різноманітні конкурси та майстер-класи. А завершить святкування Щедрого вечору - дискотека з ельфами.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу