Более тысячи предпринимателей «Барабашово» хотят сотрудничать с городом. Об этом они рассказали за круглым столом с мэром

11 января 2019, 13:18
 

Представники малого бізнесу і надалі скаржаться на непрозорість договорів з концерном «АВЕК». Саме тому вони заявляють про своє бажання співпрацювати з міською владою. Бо вже, кажуть, відчули підтримку і розуміння. Сьогодні Харківський міський голова Геннадій Кернес провів чергову робочу зустріч з підприємцями ринку «Барабашово».

city.kharkov.ua

city.kharkov.ua

Підприємці Барабашово продовжують наполягати на співпраці з міськрадою. Саме на цьому вони наголосили під час круглого столу в мерії. Торговці зі всіх 8 ділянок ринку подали заяву у міськраду з проханням про співпрацю. Ще близько 1000 заяв, які були зібрані буквально за декілька днів, готуються до подачі. Наразі тільки дві кадастрові ділянки перейшли під керування містом - на всіх інших проводиться інвентаризація документів. Та підприємці, як і раніше скаржаться на те, що взаємовідносини з концерном "АВЕК" продовжують бути непрозорими, навіть не зважаючи на те, що міська влада намагається врегулювати ситуацію. 
 
Валерій  підприємець 
 
Вже другий місяць ми з вами співпрацюємо, вони не удосужились на сьогоднішній день розробити договір безпосередньо від "АВЕКа" так, як вони мають право на володіння земельними ділянками. Вони і далі продовжують втягувати підприємців в якісь злочинні схеми, тобто через прокладки, через невідомі особи, ходять по рядам дальше погрожують. Через шантаж затягують людей у ці злочинні схеми. Якщо АВЕК хоче працювати у правовому полі, створюйте прозорі нормальні договора і тоді будуть з вами працювати. На сьогоднішній день цього немає.
 
Як пояснили представники концерну «АВЕК», всі об'єкти ринку передані в оренду юридичним особам, а ті, зі свого боку, віддали їх в суборенду. Але підприємці документів, що це підтверджують не бачили. За їх словами, вони самі будували свої торговельні майданчики, а в укладених договорах з АВЕКом багато неточностей. Харківський міський голова Геннадій Кернес закликав концерн працювати суто в правовому полі. 
 
Геннадій Кернес Харківській міський голова 
 
Поэтому я еще раз обращаюсь к концерну "АВЭК" с просьбой - вы соберите тоже инициативную группу, которая будет отстаивать в состязательном процессе свои права на данный земельный участок, если такового не произойдет, то конечно, вы понимаете, что мы в интересах территориальной громады зачисляем данные земельные участки в запасы города и передаем их кому? - людям, которые там работают. Я стою на законных правах защиты прав территориальных громад, поэтому прошу вас - концерн "АВЭК" учесть, что мы не можем долго тянуть эту резину, мы должны побыстрее, четче разобраться.
 
Неправомірні дії з боку концерну спостерігаються не тільки щодо договорів. Так, повідомляють підприємці, прибічники АВЕКу розгорнули рекламну кампанію, аби переконати підприємців залишитися з концерном. Також вони розповіли про випадки шантажу та погроз всім, хто працює на торговельних майданчиках. 
 
Нідаль підприємець 
 
Концерн "АВЭК" привык работать по системе пугания людей, провокация людей наняли группу лиц, которые, они называют их титушки или физзащита пытаются не давать никому свободного слова, не давать никому сказать правду, а хотят по прежнему, чтобы все люди молчали и только платили им деньги и только носили им деньги без никакой документации, без никаких чеков. Если кто-то говорит нет, они готовы этого человека и напугать и закрывать и опечатать.
 
У планах міськради найближчим часом зустрітися з підприємцями та перевірити документи, щоб вирішити питання кожного індивідуально. А Департаментом територіального контролю вже підготовлена повна карта всіх ділянок ринку, де позначено, які майданчики вже можуть переходити під керування містом.  
 
Анатолій підприємець 
 
Ситуация документальная на всех площадках разная, но тем не менее городские власти нам четко дали понять, что для них главное это удобство предпринимателей, чтобы предприниматели могли вести свою деятельность спокойно и обеспечивать свои семьи. Департаменты все работают мы работаем с ними в активной связке.

Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу