В этом году ученики 9-х классов не будут сдавать государственную итоговую аттестацию по технологии ВНО, - разъяснение МОН

11 января 2019, 13:06
 

Цьогоріч учні дев'ятих класів на здаватимуть державну підсумкову атестацію за технологією ЗНО. Так роз'яснили у Міністерстві освіти та науки. Зовнішнє незалежне оцінювання складатимуть тільки одиннадцятикласники, а також студенти закладів вищої та професійної освіти, тобто коледжів та технікумів, які цьогоріч завершуватимуть здобуття повної загальної середньої освіти.

Учні дев'ятих класів, як і в попередні роки, здаватимуть державну підсумкову у письмовій формі,а не у формі ЗНО. Раніше  Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич повідомляла,що запуск ЗНО у 9-му класі планується до старту старшої профільної школи нової української школи. За чинним календарем реформи це орієнтовно після 2026-2027 навчального року. Стосовно випускників 11-х класів, то їм результати ЗНО зараховуватимуться, як оцінки за ДПА з таких предметів: українська мова і література, математика або історія України, один з предметів, за якими складається ЗНО на вибір випускника. Учням, які оберуть іноземну мову, результат зарахують залежно від рівня, на якому вони вивчали мову. Студенти закладів вищої та професійної освіти складатимуть ДПА у формі ЗНО тільки з двох предметів: української мови та на вибір математики або історії України. Нагадаємо, що днями стартувала реєстрація на пробне ЗНО.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу