Харьковская команда Радикальной партии Олега Ляшко поздравила с рождественскими праздниками спасателей из Богодухова

11 января 2019, 12:39
 

Приіорітетним напрямком роботи Радикальної партії Олега Ляшка є підвищення зарплати українцям, а також повернення минулої величі тим професія, завдяки яким люди можуть почувати себе захищеними. Мова йде про рятувальників. Так, харківська команда Олега Ляшка приїхала до Богодухівського райвідділу ДСНС аби привітати з різдвяними святами та розповісти про плани на майбутнє.

Вони рятують людей. Проте інколи й самі потребують допомоги. Техніка в пожежних частинах Харківської області не оновлювалася десятки років. А праця самих рятувальників недооцінена державою. Змінити це взявся Олег Ляшко. Всього за два роки за його ініціативою мінімальна зарплата в рятувальників зросла з 3 до 9 тисяч гривень. І це лише початок - далі буде ще більше, запевняє політик. Також почала оновлюватися і техніка. Торік лише для Харківщини Олег Ляшко презентував 6 нових пожежних машин. Цього року планує продовжувати вибивати кошти з держбюджету на оновлення автопарку рятувальників. Зокрема, нову спецтехніку обіцяє Богодухівському райвідділу ДСНС. Повідомити про цю та інші гарні звістки сюди приїхали представники Харківської організації Радикальноі партії. 
 
Олексій Кочармін куратор Харківської області від Радикальної партії Олега Ляшка
 
Десятки лет ни на жильё, ни на что не выделялись деньги. В том году Олег Валерьевич добился, что выделено 100 млн на ремонт общежитий. В этом году он делает все возможное, чтоб так же в Харьковской области ребята получали жилье. Десятки лет не обновлялись машины. Сейчас - сотнями. - Да, мы слышим это, видим по телевизору. - у вас будет новая машина. Мы обещаем. Вы ж бокс недавно подняли? Да, летом. Ну, готовьтесь, готовьтесь. 
 
Сучасні пожежні машини високої прохідності тут вкрай необхідні, бо в сільській місцевості дуже важко швидко дістатися до місця надзвичайної ситуації. Тож в Радикальній партії пообіцяли зробити все для забезпечення комфортних умов праці для рятувальників. Та побажали, щоб роботи було якомога менше.
 
Володимир Міненко голова Харківської обласної організації Радикальної партіі Олега Ляшка
 
Вітаємо. Здоров'я і всього найкращого бажаємо. Щоб ви більше відпочивали. Коли ви відпочиваєте - значить нема надзвичайних ситуацій.
 
Вже цього року рятувальники отримають сучасну машину нового зразка, що дасть можливість більш ефективно ліквідувати наслідки надзвичайної ситуації. 
 
Роман Глущенко начальник Богодухівського районного відділу ГУ ДСНС, підполковник служби цивільного захисту
 
Користуючись нагодою, подякувати голові служби Чечьоткіну керівнику ГУ в Харківській області, Волобуєву Олександру Васильовичу, народному депутату Ляшку Олегу Валерійовичу за постійну турботу і підтримку нашої служби.
 
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу