Фонд Александра Грановского развернул кампанию помощи харьковским медучреждениям

11 января 2019, 12:30
 

Фонд Олександра Грановського, що співпрацює із владою міста, активно зайнявся питаннями медичних закладів. Планово фонд вивчає актуальні проблеми лікарень і окреслює чіткий план дій щодо їх вирішення. Так, найближчим часом, 27 харківська міська лікарня отримає відповідне медичне обладнання.

27 міська клінічна лікарня. Інфарктне відділення. У реанімаційних залах  інтенсивної терапії - найважчі пацієнти. Для того, аби слідкувати за їх життєво важливими показниками, кажуть медики, їм необхідний ще один кардіомонітор.  Бо, підкреслюють, хворих багато.  
 
Вікторія Леонідова завідувач інфарктного відділення Харківської міської клінічної лікарні №27 
 
Самые тяжелые больные обязательно подключаются к кардиомонитору, чтобы не упустить важного момента в изменении его витальных функций. На новом мониторе будут видны не только электрокардиографические изменения, но можно еще увидеть показатели артериального давления, как они меняются. как меняется частота дыхательных движений, частота сердечных сокращений, температура тела.  Это здорово поможет нашей работе и все таки спасет жизнь пациенту. 
 
Із придбанням ряду медичного обладнання для цього медзакладу готовий допомогти іменний фонд Олександра Грановського, що працює в партнерстві з владою Харкова. Для того, аби з'ясувати, чого саме потребує лікарня в першу чергу, кожне із відділень 27 лікарні винесло свої пропозиції та рекомендації. Відтак медики із представниками фонду склали перелік найнеобхіднішого обладнання.  
 
Олександр Тишкевич директор Фонду Олександра Грановського 
 
Тема медицины у нас приоритетна в фонде в целом. Для нее существует программа "Пульс города", в рамках которой мы начали помогать и собственно оказывать помощь всем больницам. В данный момент они присоединяются все больше и больше, как врачей так и больниц к этой программе. Прозрачность и уникальность ее в том, что врачи сами подбирают аппаратуру.
 
27 лікарня якраз одна з перших, що отримає обладнання. Партія з 4 найтенувань необхідної медапаратури, відразу для кількох  відділень медустанови, кажуть в фонді, повинна прибути вже найближчим часом. 
 
Олександр Прохоров заступник головного лікаря з медичної частини Харківської міської клінічної лікарні №27 
 
То, что мы просим нам приобрести, необходимо для различных пациентов, которые лежат в отделении интенсивной терапии, городские жители, которые находятся в отделении аллергологии, больные, которые лечатся в терапевтическом отделении. Мы рады, что у нас есть такие возможности, есть такие фонды, которые приходят и предлагают свою помощь. 
 
Лише в 27-й лікарні щороку стаціонарне лікування проходять понад 8 тисяч пацієнтів. І це без врахування звернень харків'ян до поліклініки. 
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу