В Харькове простились с Леонидом Исаевым

11 января 2019, 15:54
 

У Харкові сьогодні попрощалися з Почесним громадянином міста Леонідом Ісаєвим. Він пішов з життя 9 січня на 82-му році свого життя. Траурна церемонія зібрала всіх: керівників міста, колег, соратників та друзів Леоніда Олексійовича, який за своє життя зробив так багато для Харкова.

З життя пішла людина, чиє ім'я нерозривно пов'язане з історією Харкова. Адже Леонід Ісаєв зробив величезний внесок у розвиток інфраструктури рідного міста. Багато років Леонід Олексійович присвятив Харківському метрополітену, який і сьогодні по всім техніко-економічним показникам займає провідне місце серед профільних підприємств ближнього та дальнього зарубіжжя. 
 
Олександр Новак секретар Харківської міської ради 
 
Почти 20 лет он возглавлял наше предприятие Харьковский метрополитен. Именно за эти годы харьковчане получили 2-ю линию метро, а чуть позже и 3-ю и в этом безусловно великая заслуга Леонида Алексеевича. Я хочу выразить и передать искренние слова соболезнования уважаемым родным, всем присутствующим от Геннадия Адольфовича, городского головы, от депутатов городского совета, от членов исполнительного комитета.  
 
Всім Леонід Ісаєв запам'ятався як людина з відкритою душею і добрим сердцем, як мудрий керівник, професіонал та неперевершений організатор. 
 
Михайло Пилипчук Почесний громадянин м.Харкова 
 
Харьковский метрополитен строил весь город и вся страна и Леонид Алексеевич был прекрасным организатором и человеком, умеющим находить общий язык со многими руководителями нашей страны. 
 
Валентин Єфремов міністр зв'язку України (1995-1996 рр)
 
Человек, который прошёл путь достойный энциклопедии Украины: от кочегара машиниста до зам начальника дороги, народный депутат 3-х созывов. И эти его заслуги высоко оценило государство. 
 
Леонід Ісаєв заслугував повагу і шану і всіх харків'ян. Його ім"я назавжди вписано в історію Першої столиці. У двохтисячному році йому було присвоєно звання Почесного громадянина міста Харкова. Поховали Леоніда Ісаєва сьогодні на другому міському кладовищі.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу