Предприниматели Барабашово продолжают объединятся для того, что бы сотрудничать напрямую с городским советом Харькова

10 января 2019, 18:27
 

Ситуація на Барабашово набирає обертів. Підприємці бажають працювати за законом, тому їх відносини з адміністрацією ринку ускладнюються. Наші журналісти поспілкувалися з торговцями та готові розповісти про те, що наразі відбувається на ринку.

На ринку Барабашова, серед торговців, все більше охочих платити податки напряму у бюджет міста. Підприємці об'єднуються аби укладати договори оренди безпосередньо з міськрадою Харкова.
 
Олексій підприємець 
 
Сейчас мы фактически уже объединились, но сейчас происходит это все скажем с собраниями, с протоколами то есть мы действуем строго в конституционном поле и соответственно дальше собираемся отстаивать свои права в соответствии с Конституцией Украины. Мы подаем заявления в горсовет у нас достаточно большое количество их около 1000 заявлений уже есть на руках, о том, что бы наши магазины, которые мы купили за свои собственные деньги, не признавали собственностью концерна.
 
Наразі підприємці,чиї торгівельні точки знаходяться на двох кадастрових ділянках, що місто повернуло до комунальної власності, вже уклали договори оренди з КП "Сучасне місто". Співпраця триває не так довго, але розповідають торговці, ситуація помітно змінилась. Часи керування АВЕКа підприємці згадують негативно. 
 
Нідаль підприємець 
 
Лучше для предпринимателей атмосфера стала намного, потому что они давили на предпринимателей до такой степени, что не было ни торговли, не было настроения работать, не было развития, не было ничего на рынке и только хуже и только поборы, деньги и много вымагательных платежей, которые "АВЭК" совершил. Сейчас мы это все прекратили. Сейчас мы заключили прямые договора с городом.
 
Також, зазначать підприємці, орендна плата у рази зменшилась. І головне є можливість чітко розуміти куди саме йдуть кошти, що сплачуються. 
 
Нідаль підприємець 
 
Сейчас все прозрачно, все идет через официальные платежи в банки, все через счета. К этим деньгам мы спокойно относимся, потому что знаем, что это идет в бюджет города, это идет в развитие наших людей, наших детей, в развитие города в конце концов. Поэтому все люди хотят с городом, все хотят подписать такие договора.
 
Втім,  інші підприємці наразі не мають можливості співпрацювати з міським комунальним підприємством. І не тільки, тому що триває процес інвентаризації документів на всіх кадастрових ділянках ринку, а й тому що з боку адміністрації Барабашово розгорнулася ціла рекламна кампанія, спрямована на те, щоб переконати торговців залишатися з концерном АВЕК. 
 
Дмитро підприємець 
 
Есть люди, которые в тесной связи с так называемой администрацией рассказывают людям, что получить документы на свой магазин в собственности - это плохо, что заключить договор напрямую с коммунальным предприятием - это плохо, что платить налоги напрямую в город - это плохо. И люди запуганы, люди боятся, что их будут опечатывать, не пускать на свои рабочие места и они не смогут кормить свои семьи.
 
Підприємці налаштовані продовжувати співпрацю  з міськрадою, та сподіваються, що мер Харкова Геннадій Кернес зможе допомогти харків'янам захистити їхнє право на вільну торгівлю та знайде законні важелі аби зупинити прибічників концерну АВЕК, які навіть під час розмови підприємців з журналістами доводили присутнім, що на ринку діють їх власні правила, а не закони України.  
 
Валерій підприємець 
 
Те, що відбувається зараз - це реальна провокація організовано службою безпеки, так званою службою безпеки концерну "АВЕК. Це професійні провокатори, які сьогодні хочуть зірвати, те що ми хочемо зробити, тобто дати інтерв'ю, тобто дати можливість харків'янам знати, що відбувається взагалі на ринку Барабашово, і чому саме підприємці звернулись в наш представницький орган в міську раду задля того, щоб напряму брати в оренду земельні ділянки і сплачувати і міський бюджет. А вони цьому хочуть перешкоджати.  Вони хочуть, щоб було як і раніше, щоб ми сплачували не понятно кому  в офшори, в кармани комусь  і таке інше, щоб цей беспередел продовжувався дальше. Ми хочемо заявити, що дальше так не буде. Так як раніше вже не буде.
 
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу