Выкуп жилья на Гагарина в связи со строительством метро: появились мошенники

10 января 2019, 17:10
 

Дев'яносто сім відсотків власників нерухомості в районі майбутнього будівництва метро дали згоду на перемовини з містом. Більше того, половина погодилась із викупною ціною. Проте виникли і проблемні моменти. Подробиці розкажуть наші кореспонденти.

89 об'єктів нерухомості має викупити місто в районі будівництва метро на проспекті Гагаріна. Це сто сорок п'ять власників, розповідають у профільному Департаменті. Наразі вже дев'яносто сім відсотків погодились на перемовини з містом, із половиною заключили угоди. Проте є чотири власники, які жодним чином не йдуть на контакт. Більше того, у діях одного вбачають шахрайські наміри.
 
Олег Дробот директор Департаменту реєстрації
 
Месяц назад одним из регистраторов Харьковской области были проведены регистрационные действия сомнительного характера, в результате которых объект, а это частный жилой дом, изменил свою площадь, а также вместо одного жилого дома на определенном участке появилось два жилых дома. Угроза заключается в том, что все объекты, которые выкупаются городом зафиксированы в официальных решениях сессии городского совета, они отображены в той оценке,которая произведена независимыми оценщиками по итогам конкурса Фонда госимущества и сегодня, безусловно, такие регистрационные действия они будут препятствовать такому выкупу, будут затягивать этот процесс и, как следствие, ставят под вопрос строительство самого метро в плане сроков реализации этого процесса.
 
Міськрада, каже Олег Дробот, вже звернулась до прокуратури, там проводять перевірку. Крім того, у профільному Департаменті сподваються на реакцію теруправління юстиції в Харківській області, що перевіряє діє реєстраторів. Цей власник, говорить директор Департаменту, жодним чином не йде на контакт, до нього неодноразово звертались, на свою дільницю нікого не пускає, документів, що підтверджували б факт реконструкції, будівництва та введення об'єкту в експлуатацію об'єкту немає. Саме це ставить під сумнів реєстрацію. З іншими трьома власниками, які поки що теж не дали згоду, місто шукає компроміс. В інакшому випадку звертатиметься до суду про примусове виселення.
 
Олег Дробот директор Департаменту реєстрації
 
По поручению Харьковского городского головы Геннадия Кернеса мы помогаем собственникам, у которых мы выкупили объекты - найти новое жилье. Для этого мы подключили профильное коммунальное предприятие "БТИ" Харьковского городского совета, агентство недвижимости, частных продавцов для того, чтобы помочь собственникам найти новые объекты жилья. Также мы оказываем всякую поддержку в решении юридических и технических вопросов, связанных с выкупом.
 
Вже близько тридцяти власників нерухомості, зазначив Олег Дробот, відзнайшли нове житло та готуються до переїзду. Місто не обмежує їх у цих термінах, все прописується в угоді із погодженням власника.

Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу