Соратники Олега Ляшко приехали с поздравлениями в Богодуховский гериатрический пансионат

10 января 2019, 15:57
 

Важливим напрямком роботи Радикальної партії є підтримка людей похилого віку. Олег Ляшко особисто любіює інтереси пенсіонерів у Верховній раді - головна мета підвищенян пенсій. Не забувають і про особисту увагу до бабусь і дідусів - харківська команда Радикальної партії завітала до Богодухівського геріатричного пансіонату привітати з різдвяними святами.

Посмішку на обличчях  бабусь та дідусів, які живуть у Богодухівському геріатричному пансіонаті – побачити можна не часто. Доглядають за ними добре, проте так склалася доля, що на схилі років ці люди лишилися самотніми. Тому увага для них, навіть від сторонніх осіб,– справжній подарунок. Турбуватися про таких людей вже стало доброю традицією у Радикальній партії. Соратники Олега Ляшка на новорічні свята завітали до Богодухівського геріатричного пансіонату на Харківщині, щоб пролити сонячне світло на похмурі будні стареньких.
 
Оксана Чабань директор Богодухівського геріатричного пансіонату
 
Дуже приємно бачити посмішку, задоволення у цих людей, які прожили досить довго. Які від чогось бачать задоволення. Зараз для них дуже важко отримати від чогось задоволення. Вони змучені цим життям. У них склалися життєві обставини так, їм повезло менше, ніж нам. Тому кожна увага в тому числі з боку представників РПЛ нам дуже приємна. 
 
Підтримує людей похилого віку команда Радикальної партії не лише увагою. Олег Ляшко у Верховній Раді добивається підвищення пенсій, збільшення допомоги по догляду за людьми з інвалідністю та зниження цін на ліки.
 
Володимир Міненко голова Харківської обласної організації Радикальної партії
 
У нас, на жаль, на сьогоднішній день в Україні найменший рівень зарплати в Європі, найменший рівень пенсії, але ми рухаємося в Європейську спільноту і саме цими питаннями Олег Валерійович опікується у Верховній Раді.
 
Сам Олег Ляшко також на ці свята приділив увагу людям похилого віку – на Різдво відвідав Київський пансіонат ветеранів праці , де старенькі читали йому вірші та грали на гітарі. А він обіцяв повернути їм молодість – час, коли заводи будувалися, а не закривалися, і в людей була робота.
 
Олег Ляшко народний депутат України, лідер Радикальної партії 
 
Колись після війни все відбудовували, а потім все розвалили. Моє завдання все відновити відбудувати, щоб наші діти працювали в Україні і заробляли в Україні. І все, що ви відбудували – відродити. Ви підтримуєте? Обов’язково! 
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу